Stamboom Van der Borg » Luitsen Buist (1867-1916)

Persoonlijke gegevens Luitsen Buist 

Bronnen 1, 2, 3, 4, 5, 6

Gezin van Luitsen Buist

Hij is getrouwd met Henderika Bus.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Ebeltje Buist  1892-????
  2. Roelof Buist  1895-????
  3. Jan Buist  1897-????
  4. Annechien Buist  1899-????
  5. Carolus Buist  1901-1902
  6. Gerrit Buist  1903-1963
  7. Luitsen Buist  1905-1944

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Luitsen Buist?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Luitsen Buist

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Luitsen Buist

Jan Buist
1836-1874

Luitsen Buist
1867-1916


Henderika Bus
1862-1917

Ebeltje Buist
1892-????
Roelof Buist
1895-????
Jan Buist
1897-????
Carolus Buist
1901-1902
Gerrit Buist
1903-1963
Luitsen Buist
1905-1944

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Blixt Web Site Holland, Marian Blixt, Luitsen Buist, xxx-template
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stambomen op MyHeritage.com Familiesite: Blixt Web Site Holland Familiestamboom: 132538912-1
  2. Beeren Web Site, Johannes Gertrudis Henricus Beeren, Luitsen Buist, xxx-template
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stambomen op MyHeritage Familiesite: Beeren Web Site Familiestamboom: 323936011-1
  3. (Niet openbaar)
  4. FamilySearch Stamboom, via https://www.myheritage.nl/research/colle...

    Luitsen Buist
    Geslacht: Man
    Echtgenote: Hinderika Buist (geboren Bus)
    Kinderen: Jan Buist, Ebeltje Buist

    De FamilySearch Stamboom wordt gepubliceerd door MyHeritage onder licentie van FamilySearch International, de grootste genealogische organisatie in de wereld. FamilySearch is een nonprofit organisatie die gespnsord wordt door The Church of Jesus Christ of Latter-day Saints (Mormon Church).
  5. Nederland, geboortes en dopen, 1564-1910, via https://www.myheritage.nl/research/colle...

    Luitsen Buist
    Geslacht: Vrouw
    Geboorte: 22 nov 1892 - Groningen, Groningen, Netherlands
    Vader: Luitsen Buist
    Moeder: Hinderika Bus
      Geboorte: 22 nov 1892 - Groningen, Groningen, Netherlands
    Kind: Ebeltje Buist
    Indexeren Project (Batch) Nummer: C01081-5
    Oorsprong systeem: Netherlands-ODM
    GS film nummer: 483811

  6. Rotterdam, Nederland, Huwelijksindex, 1811-1935, via https://www.myheritage.nl/research/colle...

    Roelof Buist & Maria Barendina Sjerp
    Huwelijk: 12 mei 1920 - Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland
    Echtgenoot: Roelof Buist
      Geboorte: Ongeveer 1895 - Groningen, Groningen, Nederland
      Leeftijd: 25
      Vader: Luitsen Buist
      Moeder: Hinderika Bus
    Echtgenote: Maria Barendina Sjerp
      Geboorte: Ongeveer 1899 - Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland
      Leeftijd: 21
      Vader: Willem Hendrik Sjerp
      Moeder: Johanna Hendrika van der Wal
    Citaat: Rotterdam 1920 h25v

    Deze index bevat ook het registernummer - een uniek nummer per record en jaar. Het jaar en het registernummer zijn essentiële informatie voor het bestellen van een kopie van het originele huwelijksrecord bij het Stadsarchief Rotterdam (Rotterdam City Archives). Het originele record kan aanvullende informatie opleveren, zoals de beroepen van bruid en bruidegom, aanvullende informatie over hun ouders en de namen van de getuigen (die vaak familieleden waren). Deze index werd gemaakt door de medewerkers en vrijwilligers van het Stadsarchief Rotterdam en werd verkregen van www.rotterdamopendata.nl .

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 maart 1867 lag rond de 1,8 °C. De winddruk was 6 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 64%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1867: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 17 februari » Het eerste schip vaart door het Suezkanaal.
    • 20 februari » Opening van de tunnel van Trois-Ponts, de oudste tunnel van spoorlijn 42 tussen Rivage (provincie Luik en de Luxemburgse grens bij Gouvy.
    • 30 maart » Om tien uur 's ochtends wordt de aankoop van Alaska (Alaska purchase) gesloten. Later dat jaar op 18 oktober wordt het gebied door het Keizerrijk Rusland overgedragen aan de Verenigde Staten. Het zou echter tot 1903 duren voordat de grens met Canada definitief wordt vastgelegd.
    • 19 juni » In Santiago de Querétaro wordt keizer Maximiliaan van Mexico geëxecuteerd door een vuurpeloton.
    • 1 juli » De Dominion Canada wordt gevormd doordat Upper Canada (Ontario), Lower Canada (Quebec), New Brunswick en Nova Scotia samengevoegd worden tot een confederatie.
    • 9 september » Het groothertogdom Luxemburg wordt onafhankelijk van België
  • De temperatuur op 9 maart 1916 lag tussen -2,2 °C en 0,9 °C en was gemiddeld -0,5 °C. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 27 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes Green Cross.
    • 20 augustus » Het Amerikaans voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit de geschiedenis. In en tegen Zweden wordt met 3-2 verloren.
    • 19 september » De Luchthaven Schiphol wordt geopend als militaire vliegbasis.
    • 19 september » Oprichting van de Noorse voetbalclub FK Bodø/Glimt.
    • 29 december » Grigori Raspoetin wordt vermoord.
    • 30 december » Kroning van Karel I van Oostenrijk en Zita van Bourbon-Parma tot koning en koningin van Hongarije in Boedapest.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Buist

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Buist.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Buist.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Buist (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Klaas van der Borg, "Stamboom Van der Borg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-borg/I500088.php : benaderd 18 maart 2026), "Luitsen Buist (1867-1916)".