Stamboom Van der Aar » Cornelis Hermanus van der Aart (1912-)

Persoonlijke gegevens Cornelis Hermanus van der Aart 


Gezin van Cornelis Hermanus van der Aart

Hij is getrouwd met G.E. de Vries.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1935, hij was toen 22 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Hermanus van der Aart?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Hermanus van der Aart

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Hermanus van der Aart


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 juli 1912 lag tussen 14,2 °C en 24,6 °C en was gemiddeld 18,3 °C. Er was 20,5 mm neerslag. Er was 6,7 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Arthur de Bruyne, Belgisch historicus († 1992)
      • 14 april » Kort voor middernacht loopt de Titanic tijdens haar eerste reis op een ijsberg.
      • 5 mei » De Pravda verschijnt voor het eerst als bolsjewistisch partijblad.
      • 5 mei » Opening van Maksimirstadion in Zagreb.
      • 15 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Warta Poznań.
      • 6 december » De Duitse archeoloog Ludwig Borchardt ontdekt bij opgravingen in Egypte de buste van Nefertiti.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van der Aart


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans van der Aar, "Stamboom Van der Aar", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-aar/I2072.php : benaderd 22 januari 2026), "Cornelis Hermanus van der Aart (1912-)".