Stamboom Van de Streek » Cornelia van Ginkel (1917-2000)

Persoonlijke gegevens Cornelia van Ginkel 

  • Zij is geboren op 1 januari 1917.
  • Zij is overleden op 3 mei 2000, zij was toen 83 jaar oud.Bron 1
    Begraafplaats
    Naam:Begraafplaats Achterambacht
    Adres:Achterambachtseweg 8b 3342 LB Hendrik-Ido-Ambacht
    Persoonslijst
    Naamgeborenoverledenleeftijdechtgeno(o)t(e)opmerking
    Cornelia van GINKEL 01-01-1917 03-05-2000 83 CORNAX
    Zerkinformatie
    Zerk id-nummer3363
    Begraafplaatsnr.18
    (Plaats)aanduiding1.017

    Name: Cornelia Cornax van Ginkel
    Event Type: Burial
    Event Date: 02 May 2000
    Event Place: Hendrik-Ido-Ambacht, , Zuid-Holland, The Netherlands
    Cemetery: Achterambacht
    Birth Date: 01 Jan 1917
    Marriage Date:
    Death Date: 02 May 2000
    Maiden Name:
    Latitude: 51.848643
    Longitude: 4.609121
    Affiliate Image Identifier: 2891996
    Affiliate Create Date: 2013-01-11 21:57:43
  • Zij is begraven in Hendrik Ido Ambacht, Zuid-Holland, Nederland.Bron 2
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 21 maart 2013.

Gezin van Cornelia van Ginkel

Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia van Ginkel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Afbeelding(en) Cornelia van Ginkel


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 januari 1917 lag tussen 8,6 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 9,9 °C. Er was 3,6 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 12 februari » In Toluca wordt de Mexicaanse voetbalclub Deportivo Toluca FC opgericht.
    • 22 maart » De Verenigde Staten erkennen als eerste de voorlopige Russische regering na de val van de tsaar.
    • 30 april » Bij een vergissingsbombardement op Zierikzee komen drie personen om het leven. Een Brits vliegtuig had verkeerd genavigeerd en was in de veronderstelling boven België te vliegen.
    • 2 november » De Balfour-verklaring belooft de Joodse zionisten Britse hulp bij de opbouw van een 'nationaal tehuis' in Palestina.
    • 7 november » Het Egyptische Expeditieleger wint de Derde Slag om Gaza.
    • 22 november » In Amsterdam wordt de amateurvoetbalclub VV Sloterdijk opgericht.
  • De temperatuur op 3 mei 2000 lag tussen 10,0 °C en 14,0 °C en was gemiddeld 12,0 °C. Er was -0.1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 2000: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,9 miljoen inwoners.
    • 17 februari » Het besturingssysteem Windows 2000 van Microsoft verschijnt.
    • 23 februari » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Gütersloh 2000 als voortzetting van de club uit 1978.
    • 16 maart » Lars Frölander scherpt bij de WK kortebaan (25 meter) in Athene het wereldrecord op de 100 meter vlinderslag aan: 50,59.
    • 24 juni » Benoeming van Jan van Burgsteden tot hulpbisschop van Haarlem.
    • 30 september » Bij de Olympische Spelen in Sydney prolongeert de Nederlandse hockeyploeg de olympische titel door Zuid-Korea in de finale na strafballen (5-4) te verslaan.
    • 11 november » De kabeltreinramp in Kaprun maakt 155 slachtoffers.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Ginkel


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Henk van de Streek, "Stamboom Van de Streek", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-de-streek/I50108.php : benaderd 9 augustus 2025), "Cornelia van Ginkel (1917-2000)".