Stamboom Van Bommel » Hilletje Teunisdr. (± 1590-> 1669)

Persoonlijke gegevens Hilletje Teunisdr. 


Gezin van Hilletje Teunisdr.

Zij is getrouwd met Hendrick Gerritsz Cranendonck.

Zij zijn getrouwd op 10 april 1611 te Ridderkerk.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hilletje Teunisdr.?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. http://gw.geneanet.org/svanbeek13?lang=nl;p=hendrick+gerritsz;n=cranendonck;oc=1565

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Over de familienaam Teunisdr.


De publicatie Stamboom Van Bommel is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Mark van Bommel, "Stamboom Van Bommel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-bommel/I5703.php : benaderd 5 januari 2026), "Hilletje Teunisdr. (± 1590-> 1669)".