Stamboom Van Bommel » Neeltje Pietje van der Aa

Persoonlijke gegevens Neeltje Pietje van der Aa 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 28 juli 2021.

Gezin van Neeltje Pietje van der Aa

Zij is getrouwd met Jan Verhoef.

Zij zijn getrouwd op 6 juli 1932 te Rotterdam.Bron 1

http://rotterdam.digitalestamboom.nl/detailx.aspx?p=22698961&ID=240980&book=H&role=BM&page=

Bruidegom Pieter Johannes Verhoef , geb. Rotterdam 23 jaar
Vader Jan Verhoef
Moeder Neeltje Pietje van der Aa
Bruid Margje Hoogendoorn , geb. Krimpen aan den IJssel 28 jaar
Vader Willem Hoogendoorn
Moeder Geertje Blijleven

Plaats huwelijk Rotterdam
Huwelijksdatum 06-07-1932

Aktenummer 2394

Bron Rotterdam 1932 h128

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Neeltje Pietje van der Aa?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Neeltje Pietje van der Aa

Neeltje Pietje van der Aa

1932

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Burgerlijke stand Rotterdam, Huwelijken 1932, akte 1932

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 juli 1932 lag tussen 9,7 °C en 17,1 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 3,6 mm neerslag gedurende 3,4 uur. Er was 0,6 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Japan bezet Sjanghai.
    • 4 februari » Japan bezet Harbin in China.
    • 5 februari » Benoeming van Guillaume Lemmens tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Roermond in Nederland.
    • 19 maart » Opening van de Sydney Harbour Bridge.
    • 22 juni » Catalina Tomàs wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
    • 3 oktober » Irak wordt onafhankelijk.

Over de familienaam Van der Aa


De publicatie Stamboom Van Bommel is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Mark van Bommel, "Stamboom Van Bommel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-bommel/I5081.php : benaderd 13 januari 2026), "Neeltje Pietje van der Aa".