Stamboom Van Bommel » Hendrik Rosmolen (1732-1792)

Persoonlijke gegevens Hendrik Rosmolen 


Gezin van Hendrik Rosmolen

Hij is getrouwd met Lena Trouw.

Zij zijn getrouwd op 6 januari 1754 te Piershil, hij was toen 21 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Adriaantje Rosmolen  1793-1860

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Rosmolen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Rosmolen

Hendrik Rosmolen
1732-1792

1754

Lena Trouw
1754-1828


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. http://gw.geneanet.org/robdewerker?lang=nl;pz=robert+jan;nz=de+werker;ocz=0;p=lena;n=trouw;oc=1

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 december 1792 lag rond de 2,0 °C. Er was 44 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Typering van het weer: betrokken sneeuw. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1792: Bron: Wikipedia
    • 25 april » De Marseillaise, het Franse volkslied wordt gecomponeerd.
    • 10 augustus » Bestorming van de Tuilerieën, de woning van koning Lodewijk XVI in Parijs wordt bestormd door een woedende menigte. Het zou resulteren in de bloedigste dag van de Franse Revolutie en was de opmaat voor de Septembermoorden.
    • 6 november » Tijdens de Eerste Coalitieoorlog vindt de Slag bij Jemappes plaats.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Rosmolen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rosmolen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rosmolen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rosmolen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Bommel is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Mark van Bommel, "Stamboom Van Bommel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-bommel/I3739.php : benaderd 2 maart 2026), "Hendrik Rosmolen (1732-1792)".