Stamboom Van Bommel » Johanna Bastiana "Jo" de Jong (1908-)

Persoonlijke gegevens Johanna Bastiana "Jo" de Jong 

  • Roepnaam is Jo.
  • Zij is geboren op 27 juli 1908 in Rotterdam.Bron 1
    Kind Johanna Bastiana de Jong
    Vader Pieter Cornelis de Jong
    Moeder Johanna Bastiana in 't Veld

    Plaats Rotterdam
    Geboortedatum 27-07-1908

    Opmerkingen akte nr. 8160

    Bron Rotterdam 1908 m026v
  • Een kind van Pieter Cornelis de Jong en Johanna Bastiana in 't Veld
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 februari 2012.

Gezin van Johanna Bastiana "Jo" de Jong

Zij is getrouwd met Arie Jan de Keijzer.

Zij zijn getrouwd op 25 oktober 1933 te Rotterdam, zij was toen 25 jaar oud.Bron 2

BruidegomArie Jan Marinus de Keijzer , geb. IJsselmonde 29 jaar
VaderPieter de Keijzer
MoederJohanna Adriana de Jong
BruidJohanna Bastiana de Jong , geb. Rotterdam 25 jaar
VaderPieter Cornelis de Jong
MoederJohanna Bastiana in 't Veld

Plaats huwelijkRotterdam
Huwelijksdatum25-10-1933

Aktenummer4441
Opmerkingenbruidegom wonende te IJsselmonde

Bron Rotterdam 1933 p007

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Bastiana "Jo" de Jong?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Bastiana "Jo" de Jong

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Bastiana de Jong

Arie de Jong
1836-1912

Johanna Bastiana de Jong
1908-????

1933

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Burgerlijke stand Rotterdam, Geboorten 1908, akte 8160
    2. Burgerlijke stand Rotterdam, Geboorten 1881, akte 2399

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 juli 1908 lag tussen 13,4 °C en 23,3 °C en was gemiddeld 18,8 °C. Er was 10,0 uur zonneschijn (63%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 27 januari » Ontdekking van de Jupitermaan Pasiphae door Philibert Jacques Melotte.
      • 21 mei » Door een verkeerde wissel rijdt een trein bij Kontich in op een stilstaande reizigerstrein, met als gevolg veertig doden en driehonderdtwintig gewonden.
      • 12 juli » Noorwegen en Zweden spelen beide de allereerste officiële interland uit hun geschiedenis. Het onderlinge vriendschappelijke duel in Göteborg eindigt in een 11-3 overwinning voor Zweden.
      • 25 juli » Oprichting van Oostenrijkse voetbalclub LASK Linz.
      • 7 november » Ernest Rutherford slaagt er voor het eerst in een atoom te isoleren.
      • 24 november » Stranding van de Fernando bij Terschelling, zes doden. Van de zeventien opvarenden kunnen er veertien man worden gered, maar ook drie redders komen om.
    • De temperatuur op 25 oktober 1933 lag tussen 5,4 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,1 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
      • 23 januari » De Afsluitdijk, die de Zuiderzee afsluit van de Noordzee, is klaar en wordt beperkt opengesteld voor betalend verkeer.
      • 30 januari » Adolf Hitler wordt ingezworen als Kanselier van Duitsland.
      • 14 maart » Hans Veerman, Nederlands acteur († 2014)
      • 27 maart » Oprichting van de amateurvoetbalclub VV de Noormannen.
      • 30 augustus » Oprichting van Air France.
      • 10 september » Opening van de Waaslandtunnel, de oudste voertuigentunnel onder de Schelde in Antwerpen, bijgewoond door koning Albert I en koningin Elisabeth.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De Jong

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Jong.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Jong.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Jong (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Van Bommel is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Mark van Bommel, "Stamboom Van Bommel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-bommel/I282.php : benaderd 30 december 2025), "Johanna Bastiana "Jo" de Jong (1908-)".