Stamboom Van Bommel » Lambertus Fransen (± 1880-1944)

Persoonlijke gegevens Lambertus Fransen 


Gezin van Lambertus Fransen

Hij is getrouwd met Petronella de Jong.

Zij zijn getrouwd op 8 juli 1903 te Rotterdam.Bron 2

Verder nog getuige: Gerrit Johannis Hartkamp (?), zwager van de bruidegom.
Gebeurtenis gedeeld met Pieter Brandwijk (getuige), Goossen de Jong (getuige), Pieter Cornelis de Jong (getuige)

Notities over Lambertus Fransen

http://gw5.geneanet.org/vkobus?lang=nl&p=lambertus&n=fransen&oc=1

Lambertus Fransen
Geboren circa 1880 - Mijnsheerenland
Overleden op 25 januari 1944 - Zwolle , leeftijd bij overlijden: mogelijkerwijze 64 jaar oud
Directeur koffiebranderij
Ouders

Jacobus Fransen 1851-1934
Janna Louwerina van Boven 1851-1929
Huwelijken

Gehuwd op 8 juli 1903, Rotterdam, met Petronella de Jong ca 1878- (Ouders : Arij de Jong & Cornelia Adriana Brandwijk)
Broers en zusters

Adriana Johanna Fransen 1878-
Marinus Jacobus Fransen 1881-
Gerrit Jan Fransen 1883-
Johanna Fransen 1885-
Catharina Fransen 1887-
Jan Fransen 1889-
Helena Fransen 1890-1939
Adriaan Jacobus Fransen ca 1896

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lambertus Fransen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lambertus Fransen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lambertus Fransen

Lambertus Fransen
± 1880-1944

1903

Petronella de Jong
± 1878-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. http://gw5.geneanet.org/vkobus?lang=nl&p=lambertus&n=fransen&oc=1
  2. Burgerlijke stand Rotterdam, Huwelijken 1903, akte 1318

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 juli 1903 lag tussen 8,7 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 11,3 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 15 maart » De eerste Turkse voetbalclub, Beşiktaş JK, wordt opgericht.
    • 3 mei » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Heracles Almelo
    • 27 mei » Opening nieuwe Koopmansbeurs van Amsterdam (Beurs van Berlage) door Koningin Wilhelmina
    • 1 juli » Vertrek van de eerste Ronde van Frankrijk.
    • 9 augustus » Kroning van Paus Pius X in Rome.
    • 16 oktober » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes Santiago Morning.
  • De temperatuur op 25 januari 1944 lag tussen 4,5 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 2,9 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was 3,8 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Eerste geslaagde reageerbuisbevruchting, uitgevoerd door John Rock en Miriam Menkin.
    • 19 maart » Nadat Hongarije in het geheim besprekingen heeft aangeknoopt met de Geallieerden wordt het land bezet door Duitsland.
    • 18 mei » Poolse troepen veroveren het klooster van Monte Cassino.
    • 7 juni » De Belgische koning Leopold III wordt met zijn gezin naar Duitsland gedeporteerd.
    • 12 september » In Limburg begint de bevrijding van Nederland. Noorbeek wordt als eerste gemeente van Nederland bevrijd door de geallieerden.
    • 18 september » Bevrijding van Eindhoven door Britse grond- en Amerikaanse luchtlandingstroepen (Operatie Market Garden).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Fransen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Fransen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Fransen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Fransen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Bommel is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Mark van Bommel, "Stamboom Van Bommel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-bommel/I2019.php : benaderd 3 januari 2026), "Lambertus Fransen (± 1880-1944)".