Stamboom van Alle STEENIS/STEENES'en » Johanna L'Abée (1888-????)

Persoonlijke gegevens Johanna L'Abée 


Gezin van Johanna L'Abée

(1) Zij is getrouwd met N.N..

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Johanna L'Abée  1907-1907


(2) Zij is getrouwd met Hubertus Damen.

Zij zijn getrouwd op 11 mei 1908 te Breda (NL), zij was toen 19 jaar oud.Bron 2

Het echtpaar is gescheiden 20 mei 1935 te Breda (NL).Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna L'Abée?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna L'Abée

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna L'Abée

Frans Gersen
1823-????

Johanna L'Abée
1888-????

(1) 
(2) 1908

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Geboorteregister Breda 1888, akte 358
    2. Huwelijksregister Breda 1908, akte 55
    3. Huwelijksregister Breda 1908, akte 55; Huwelijksregister Breda 1936, akte 4

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 juni 1888 lag rond de 13,1 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 79%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 11 april » Opening van het Concertgebouw in Amsterdam met een inwijdingsconcert waaraan 120 muzikanten en een koor van 500 personen deelnamen.
      • 13 mei » Brazilië schaft de slavernij af.
      • 15 juni » De regeerperiode van de Duitse keizer Wilhelm II begint.
      • 31 augustus » Jack the Ripper slaat voor het eerst toe: hij vermoordt Mary Ann Nichols.
      • 7 september » Eerste gebruik van de couveuse bij een menselijke baby, Edith Eleanor McLean
      • 23 december » Vincent van Gogh snijdt een deel van zijn oor af.
    • De temperatuur op 11 mei 1908 lag tussen 4,2 °C en 18,6 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 8,1 uur zonneschijn (52%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Maurice Merleau-Ponty, Frans filosoof († 1961)
      • 18 juni » In Nature wordt door A. A. Campbell Swinton een volledig elektronisch televisiesysteem beschreven.
      • 29 juni » Oprichting van de Congregatie voor de Sacramenten van de Romeinse Curie door Paus Pius X.
      • 12 juli » Noorwegen en Zweden spelen beide de allereerste officiële interland uit hun geschiedenis. Het onderlinge vriendschappelijke duel in Göteborg eindigt in een 11-3 overwinning voor Zweden.
      • 15 september » Explosie in stoomketel van kolenmijn Laura te Eygelshoven, 7 doden.
      • 5 oktober » Oostenrijk-Hongarije annexeert Bosnië, dat vanaf 1878 een condominium was, bestuurd samen met het Ottomaanse Rijk.

    Over de familienaam L'Abée

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam L'Abée.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over L'Abée.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam L'Abée (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hubert van Steenes, "Stamboom van Alle STEENIS/STEENES'en", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-alle/I480.php : benaderd 7 februari 2026), "Johanna L'Abée (1888-????)".