De temperatuur op 17 mei 1942 lag tussen 10,2 °C en 19,0 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 3,3 mm neerslag gedurende 4,3 uur. Er was 7,4 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
11 januari » Japan verklaart Nederland de oorlog en valt Nederlands-Indië binnen.
18 januari » Het koopvaardijschip Van Imhoff wordt door een Japans gevechtsvliegtuig tot zinken gebracht. De bewaking en bemanningsleden worden gered, maar meer dan 400 Duitse geïnterneerde burgers verdrinken.
25 januari » Thailand verklaart de Verenigde Staten en het Verenigd Koninkrijk de oorlog.
9 februari » Het grote lijnschip SS Normandie vat vlam, kapseist en zinkt in de haven van New York tijdens de ombouw tot troepentransportschip.
19 maart » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club San José.
9 april » Tweede Wereldoorlog: in Kamp Amersfoort worden 77 krijgsgevangen soldaten uit de Sovjet-Unie gefusilleerd.
Dag van overlijden 19 maart 2016
De temperatuur op 19 maart 2016 lag tussen 5,1 °C en 7,5 °C en was gemiddeld 6,2 °C. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
11 januari » Een Canadese man die vijf jaar geleden door de Taliban in Afghanistan is ontvoerd op beschuldiging van spionage is met behulp van Qatar bevrijd, aldus minister van Buitenlandse Zaken Stefan Dion.
25 februari » Michael van Gerwen noteert het hoogste gemiddelde ooit in een dartswedstrijd op tv. Gemiddelde 123,4 in een partij tegen Michael Smith (7-1 winst) tijdens de Premier League Darts 2016.
12 mei » De Premier League Darts is voor het eerst in Nederland. In Ahoy Rotterdam speelt Raymond van Barneveld met 6-6 gelijk, maar nummer 1 van de wereld Michael van Gerwen verslaat supervedette Phil Taylor met 7-5. De finale van dit jaar is een week later in Londen.
15 juli » Mislukte militaire staatsgreep in Turkije. 265 mensen komen om.
30 juli » Bauke Mollema wint de Clásica San Sebastián.
8 oktober » In Japan barst de vulkaan Aso uit. De regering waarschuwt onder andere voor asregen in de omgeving.
Dag van begraven 26 maart 2016
De temperatuur op 26 maart 2016 lag tussen 0.6 °C en 14,9 °C en was gemiddeld 9,5 °C. Er was 10,2 uur zonneschijn (81%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
5 april » Een stemming in het parlement om de Zuid-Afrikaanse president Jacob Zuma uit zijn ambt te zetten haalt onvoldoende stemmen.
26 april » De Venezolaanse oppositie begint handtekeningen te verzamelen voor een afzettingsprocedure tegen president Nicolás Maduro, die gezien wordt als een socialistische autocraat.
22 mei » De Nederlandse wielrenner Pieter Weening schrijft de Ronde van Noorwegen op zijn naam.
22 mei » Heracles Almelo wint in de play-offs van FC Utrecht en plaatst zich voor het eerst in de clubhistorie voor Europees voetbal.
28 juni » Bij een aanslag op het vliegveld van Istanboel verliezen 41 mensen hun leven en raken 239 mensen gewond.
2 augustus » President Nicolás Maduro van Venezuela benoemt een minister van Binnenlandse Zaken die in de Verenigde Staten wordt gezocht wegens drugssmokkel: Néstor Reverol, een generaal die baas was van zowel het anti-drugsagentschap van het land als van de Nationale Garde.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: John Uffink, "Stamboom Uffink-Meuleman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-uffink-meuleman/I5812.php : benaderd 7 augustus 2025), "Henricus Johannes Wilhelmus "Hein" ter VOERT (1942-2016)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.