Stamboom Familie Top » Jan TOP (1895-????)

Persoonlijke gegevens Jan TOP 


Gezin van Jan TOP

Hij is getrouwd met Antje Postmus.

Zij zijn getrouwd op 9 mei 1924 te Marum, hij was toen 28 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Frouktje TOP  1928-1942

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan TOP?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan TOP

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan TOP


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 7 augustus 1895 lag rond de 14,7 °C. Er was 0.3 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 13 februari » De gebroeders Lumière verkrijgen in Parijs patent op hun cinematograaf.
      • 20 februari » De Engelse schaatser Albert E. Tebbit vestigt het werelduurrecord op de schaats in Leytestone: in één uur tijd schaatst hij 26448 m.
      • 5 mei » Oprichting van de Duitse voetbalclub Fortuna Düsseldorf.
      • 19 juni » In Valparaíso wordt de Chileense voetbalbond ("Federación de Fútbol de Chile") opgericht.
      • 8 november » Wilhelm Röntgen ontdekt de röntgenstraling.
      • 27 november » Tijdens zijn bezoek aan de Zweeds-Noorse club in Parijs ondertekent Alfred Nobel zijn testament, zodoende wordt zijn gehele vermogen aangewend om na zijn dood de Nobelprijs in te (kunnen) stellen.
    • De temperatuur op 9 mei 1924 lag tussen 1,5 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 6,6 °C. Er was 2,0 mm neerslag. Er was 1,2 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
      • 8 februari » In Carson City in de Amerikaanse staat Nevada wordt voor het eerst een doodvonnis voltrokken met behulp van een gaskamer.
      • 14 maart » Paul Huf, Nederlands fotograaf († 2002)
      • 1 april » Adolf Hitler wordt veroordeeld tot vijf jaar gevangenisstraf voor zijn deelname aan de Bierkellerputsch. Hij zit slechts negen maanden in de gevangenis, waar hij het eerste deel van zijn boek Mein Kampf schrijft.
      • 9 mei » Oprichting van de Rotterdamse Scheidsrechters Vereniging.
      • 10 mei » J. Edgar Hoover wordt aangesteld als hoofd van het Federal Bureau of Investigation.
      • 6 september » Mislukte aanslag op de Italiaanse fascistenleider Mussolini.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam TOP

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam TOP.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over TOP.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam TOP (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Familie Top is opgesteld door J.J. Top.neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J.J. Top, "Stamboom Familie Top", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-top/I1426.php : benaderd 5 januari 2026), "Jan TOP (1895-????)".