Stamboom Stumpel » Ida Johanna Helena "Ida" Stumpel (1906-1988)

Persoonlijke gegevens Ida Johanna Helena "Ida" Stumpel 

  • Roepnaam is Ida.
  • Zij is geboren op 31 maart 1906 in Delft.
  • Woonachtig:
    • van 1910 tot 1913: Nieuwe Plantage 63, Delft.
    • van 1913 tot 1917: Vlamingstraat 66, Delft.
    • tot 1917: Delft.
    • vanaf 1917: Hooigracht 40, Leiden.
    • vanaf 1938: Surinameweg 4, Nijmegen.
  • Zij is overleden op 20 februari 1988 in Nijmegen, zij was toen 81 jaar oud.
  • Een kind van Bernardus Hermanus Stumpel en Margaretha Snijders
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 maart 2015.

Gezin van Ida Johanna Helena "Ida" Stumpel

Zij is getrouwd met Johannes Theodorus Janssen.

Zij zijn getrouwd op 28 april 1938 te Leiden, zij was toen 32 jaar oud.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 28 april 1938 te R.K. kerk aan de Heerensingel, Leiden, zij was toen 32 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ida Johanna Helena "Ida" Stumpel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ida Johanna Helena "Ida" Stumpel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ida Johanna Helena Stumpel


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 31 maart 1906 lag tussen 3,0 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 1,0 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 18 februari » Oprichting van het Belgisch olympisch comité. In 1978 hernoemd tot Belgisch Olympisch en Interfederaal Comité.
      • 19 mei » Oprichting van de Engelse voetbalclub Southend United.
      • 20 juni » De eerste elektrische tramlijn van Utrecht wordt geopend.
      • 3 september » De Vereniging Natuurmonumenten doet haar eerste aankoop, het Naardermeer.
      • 22 september » Oprichting Wassenaarse hockeyclub HGC.
      • 23 december » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Atlántida Sport Club.
    • De temperatuur op 28 april 1938 lag tussen 3,8 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 9,9 °C. Er was 11,9 uur zonneschijn (81%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 7 februari » België - Oprichting van twee cultuurraden: een Nederlandstalige en een Franstalige.
      • 13 maart » De nieuwe Oostenrijkse kanselier Arthur Seyss-Inquart proclameert de anschluss van Oostenrijk bij nazi-Duitsland waarna het de oostprovincie (Ostmark) van het Derde Rijk wordt genoemd.
      • 21 mei » Splitsing van het Apostolisch vicariaat Nederlands-Borneo in Nederlands-Indië in het Apostolisch Vicariaat Pontianak en de Apostolische Prefectuur Bandjarmasin.
      • 23 september » De Ara Pacis Augustae wordt voor de tweede keer in zijn bestaan ingewijd. Sindsdien is het een van de beroemdste Romeinse monumenten.
      • 22 oktober » Demonstratie van de xerografie door Chester Carlson.
      • 17 december » Het pas twee jaar oude Centraal Station van Utrecht brandt grotendeels uit.
    • De temperatuur op 20 februari 1988 lag tussen 4,6 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1988: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,7 miljoen inwoners.
      • 26 februari » De Duitse atleet Carlo Thränhardt evenaart bij atletiekwedstrijden in Berlijn het bijna één jaar oude wereldrecord hoogspringen van Patrik Sjöberg: 2,43 meter.
      • 14 maart » Stephen Curry, Amerikaans basketballer
      • 16 maart » Luitenant-kolonel Oliver North en viceadmiraal John Poindexter worden in staat van beschuldiging gesteld in de Iran-Contra-affaire.
      • 6 april » De politie arresteert Ferdi Elsas, de moordenaar van Ahold-topman Gerrit Jan Heijn, en vindt op zijn aanwijzingen het stoffelijk overschot van Heijn in de bossen bij Renkum.
      • 29 september » Lancering van de Spaceshuttle Discovery (STS-26), de eerste Spaceshuttlevlucht sinds de ramp met de Challenger (28 januari 1986).
      • 5 oktober » De Angolese regering is bereid om met de verzetsorganisatie UNITA te onderhandelen over beëindiging van de burgeroorlog, zegt president José Eduardo dos Santos in een vraaggesprek met het Franse dagblad Libération.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1900 » Henry, hertog van Gloucester († 1974)
    • 1903 » Harold Blackham, Engels humanist († 2009)
    • 1908 » Red Norvo, Amerikaans jazzmuzikant († 1999)
    • 1909 » Piet Jongeling, Nederlands journalist, verzetsstrijder, politicus en kinderboekenschrijver († 1985)
    • 1910 » Heitor Canalli, Braziliaans voetballer († 1990)
    • 1913 » Dai Rees, Welsh golfer († 1983)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Stumpel

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stumpel.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stumpel.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stumpel (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Stumpel is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Annelies Stumpel, "Stamboom Stumpel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-stumpel/I131.php : benaderd 3 maart 2026), "Ida Johanna Helena "Ida" Stumpel (1906-1988)".