Stamboom Stoll » Teunis Schraa (1889-????)

Persoonlijke gegevens Teunis Schraa 


Gezin van Teunis Schraa

Hij is getrouwd met Trijntje Boon.

Zij zijn getrouwd op 29 augustus 1914 te den Helder, prov. Noord Holland, hij was toen 25 jaar oud.


Notities over Teunis Schraa

Toegangsnr. 358, Inventarisnr. 358.33, Den Helder, Huwelijksakte nr. 148, 29-08-1914

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Teunis Schraa?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Teunis Schraa

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Teunis Schraa

Herman Schraa
1860-????
Maartje Noot
1865-????

Teunis Schraa
1889-????

1914

Trijntje Boon
1889-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 augustus 1914 lag tussen 12,5 °C en 23,4 °C en was gemiddeld 18,0 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 9,4 uur zonneschijn (68%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 23 juni » Mexicaanse Revolutie: Inname van Zacatecas door de rebellen van Pancho Villa.
    • 30 juni » Gandhi wordt gearresteerd in zijn anti-apartheidsstrijd in Zuid-Afrika.
    • 1 augustus » Duitsland, als verdragsgenoot van Oostenrijk-Hongarije, verklaart Rusland de oorlog en valt Luxemburg binnen.
    • 6 september » Eerste Wereldoorlog: Begin van de eerste slag bij de Marne.
    • 10 oktober » Onder druk van Duitse bombardementen, werd de officiële overgave van Antwerpen ondertekend door de Antwerpse burgemeester, Jan De Vos.
    • 19 oktober » De Eerste Slag om Ieper breekt uit.

Over de familienaam Schraa

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schraa.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schraa.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schraa (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Stoll is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Stoll, "Stamboom Stoll", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-stoll/I9339.php : benaderd 2 maart 2026), "Teunis Schraa (1889-????)".