Stamboom Stoll » Jacob Keizer (1792-????)

Persoonlijke gegevens Jacob Keizer 


Gezin van Jacob Keizer

Hij is getrouwd met Aaltje Nieuwkerk.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Hendrik Keizer  1820-????
  2. Jacoba Keizer  1823-????
  3. Pieter Keizer  1824-1824
  4. Pieter Keizer  1827-???? 
  5. Grietje Keizer  1829-1902 
  6. Jacob Keizer  1836-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacob Keizer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jacob Keizer

Jacob Keizer
1792-????


Jacoba Keizer
1823-????
Pieter Keizer
1824-1824
Pieter Keizer
1827-????
Jacob Keizer
1836-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 augustus 1792 lag rond de 18,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Typering van het weer: omtrent helder. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1792: Bron: Wikipedia
    • 25 april » De Marseillaise, het Franse volkslied wordt gecomponeerd.
    • 10 augustus » Bestorming van de Tuilerieën, de woning van koning Lodewijk XVI in Parijs wordt bestormd door een woedende menigte. Het zou resulteren in de bloedigste dag van de Franse Revolutie en was de opmaat voor de Septembermoorden.
    • 6 november » Tijdens de Eerste Coalitieoorlog vindt de Slag bij Jemappes plaats.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Keizer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Keizer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Keizer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Keizer (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Stoll is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Stoll, "Stamboom Stoll", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-stoll/I47053.php : benaderd 24 januari 2026), "Jacob Keizer (1792-????)".