Stamboom Stoll » Elisabeth Zwart (1897-????)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Zwart 

Bron 1

Gezin van Elisabeth Zwart

Zij is getrouwd met Reinier Prins.

Zij zijn getrouwd op 4 januari 1921 te Egmond Binnen prov. Noord Holland, zij was toen 24 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Zwart?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth Zwart

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Zwart

Willem Zwart
1826-1869
Leentje Glas
1826-1891
Willem Prins
1796-1849
Annetje Baas
1794-1849
Willem Zwart
1870-1960
Antje Prins
1871-1915

Elisabeth Zwart
1897-????

1921

Reinier Prins
1895-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 januari 1921 lag tussen 6,0 °C en 9,2 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Er was 2,0 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Georgië wordt bezet door de Sovjet-Unie.
    • 4 maart » Warren G. Harding wordt beëdigd als 29e president van de Verenigde Staten
    • 8 maart » Verkoos het Internationale Vrouwensecretariaat van de Communistische of Derde Internationale, definitief tot Internationale Vrouwendag.
    • 15 maart » Stichting van de Poolse voetbalclub Raków Częstochowa.
    • 29 juli » Adolf Hitler wordt voorzitter van de NSDAP.
    • 18 december » Het Pools voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis van het land. In Boedapest wordt met 1-0 verloren van Hongarije.

Over de familienaam Zwart

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Zwart.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Zwart.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Zwart (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Stoll is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Stoll, "Stamboom Stoll", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-stoll/I44184.php : benaderd 26 januari 2026), "Elisabeth Zwart (1897-????)".