Stamboom Stoll » Rijntje van der Wart (1813-1894)

Persoonlijke gegevens Rijntje van der Wart 

Bron 1

Gezin van Rijntje van der Wart

Zij is getrouwd met Paulus Baars.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Johannes Baars  1839-1914
  2. Levenloos Baars  1841-1841
  3. Mechteltje Baars  1842-1922
  4. Hendrika Baars  1845-1934 
  5. Paulus Baars  1849-1933
  6. Fredrikus Baars  1851-1855
  7. Jacob Baars  1854-1856
  8. Levenloos Baars  1856-1856

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Rijntje van der Wart?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Rijntje van der Wart

Rijntje van der Wart
1813-1894


Paulus Baars
1814-1898

Paulus Baars
1849-1933
Jacob Baars
1854-1856

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Vermeulen Web Site, André Vermeulen, Rijntje van der Wart, 13 september 2012
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Vermeulen Web Site
    Stamboom: Vermeulen

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 februari 1894 lag rond de 6,3 °C. Er was 9 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Een officieel bondselftal komt voor de eerste maal in een internationale voetbalwedstrijd in actie. Op het exercitieterrein der dienstdoende schutterij aan de Linker Rottekade in Rotterdam wordt met 1-0 verloren van Felixtowe Club.
    • 12 maart » Coca-Cola wordt voor het eerst in flessen verkocht.
    • 23 juni » Het Internationaal Olympisch Comité wordt opgericht in de Sorbonne in Parijs, op initiatief van baron Pierre de Coubertin.
    • 24 juni » Het IOC besluit elke vier jaar Olympische Spelen te organiseren.
    • 4 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC La Chaux-de-Fonds.
    • 16 november » De Turken vermoorden zesduizend Armeniërs in Koerdistan


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Wart

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wart.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wart.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wart (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Stoll is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Stoll, "Stamboom Stoll", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-stoll/I31311.php : benaderd 2 februari 2026), "Rijntje van der Wart (1813-1894)".