Stamboom Stoll » Gijsbert de de Bree (1876-1931)

Persoonlijke gegevens Gijsbert de de Bree 


Gezin van Gijsbert de de Bree

Hij is getrouwd met Geertje Smit.

Zij zijn getrouwd op 2 januari 1902 te Amsterdam, prov. Noord Holland, hij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):



Notities over Gijsbert de de Bree

Amsterdam, Huwelijksakte nr. reg. 1 folio 2V, 02-01-1902

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gijsbert de de Bree?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gijsbert de de Bree

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gijsbert de de Bree

Hendrikje Bos
1812-????

Gijsbert de de Bree
1876-1931

1902

Geertje Smit
1879-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 januari 1902 lag tussen 7,8 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 13 maart » Voor het eerst wordt een weg met asfalt bestreken, in Monte Carlo. Uitvinder van dat asfalt is de Zwitserse dokter Ernest Guglielminetti.
    • 19 april » De pogrom van Chisinau.
    • 20 mei » Cuba wordt onafhankelijk van de Verenigde Staten.
    • 28 mei » Encycliek Mirae Caritatis van Paus Leo XIII over de Heilige Eucharistie.
    • 15 november » In Brussel pleegt de Italiaanse anarchist Gennaro Rubino een mislukte aanslag op koning Leopold II.
    • 14 december » Eerste telegraafkabel gelegd onder de Stille Oceaan.
  • De temperatuur op 10 november 1931 lag tussen 6,8 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 8,7 °C. Er was 1,9 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Bij het tweede zelfstandige wereldkampioenschap ijshockey in Polen prolongeert Canada de wereldtitel door ook de laatste wedstrijd in de finaleronde - tegen de Verenigde Staten - winnend af te sluiten: 2-0.
    • 14 april » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Granada CF.
    • 13 mei » Verkiezing van Paul Doumer tot president van Frankrijk.
    • 11 juli » Opening van het Prater Stadion in de Oostenrijkse hoofdstad Wenen.
    • 17 september » Robertus Bellarminus wordt uitgeroepen tot kerkleraar.
    • 5 december » Christus Verlosserkathedraal in Moskou wordt verwoest door een order van Jozef Stalin.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Bree

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Bree.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Bree.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Bree (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Stoll is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Stoll, "Stamboom Stoll", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-stoll/I3098.php : benaderd 18 januari 2026), "Gijsbert de de Bree (1876-1931)".