De temperatuur op 4 januari 1922 lag tussen 0,1 °C en 3,7 °C en was gemiddeld 1,5 °C. Er was 3,2 mm neerslag. Er was 0,8 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
24 juli » Palestina wordt formeel een Brits mandaatgebied.
12 september » Opening van het Stade Marcel Picot in de Franse stad Tomblaine.
27 september » De Griekse koning Constantijn I wordt voor de tweede keer gedwongen afstand te doen van zijn troon (abdiceren) en moet het land verlaten.
31 oktober » De RAI Amsterdam opent een semipermanente tentoonstellingshal aan de Ferdinand Bolstraat te Amsterdam.
29 november » In de graftombe van farao Toetanchamon wordt een enorme schat gevonden.
Dag van overlijden 28 september 2004
De temperatuur op 28 september 2004 lag tussen 13,6 °C en 17,8 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 6,8 mm neerslag gedurende 3,0 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
2 februari » Roger Federer lost Andy Roddick na dertien weken af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals.
12 april » Voor eigen publiek winnen de hockeyers van Oranje Zwart de Europacup II door in de finale in Eindhoven het Engelse Cannock op strafballen (4-2) te verslaan. Ook de vrouwen van Laren zegevieren op eigen terrein, ten koste van het Engelse Canterbury: 3-2.
19 april » André Kuipers wordt als derde in Nederland geboren ruimtevaarder gelanceerd. Zijn bestemming is het Internationaal ruimtestation ISS.
20 mei » De hockeysters van Hockeyclub 's-Hertogenbosch winnen op Hemelvaartsdag de zevende landstitel op rij in de Nederlandse hoofdklasse door Amsterdam met 3-1 te verslaan in het tweede duel uit de finale van de play-offs.
24 juni » Rudi Völler neemt ontslag als bondscoach van het Duits voetbalelftal.
24 september » In Leeuwarden wordt de 32-jarige Manuel Fetter rond vier uur 's nachts doodgestoken omdat hij een opmerking maakt over een kapotgegooid bierflesje.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Cornelis Stoll, "Stamboom Stoll", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-stoll/I249.php : benaderd 20 januari 2026), "Maria Christina van Hall (1922-2004)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.