Stamboom Stoll » Willem Cornelis Christiaan Huijsdens (1872-????)

Persoonlijke gegevens Willem Cornelis Christiaan Huijsdens 


Gezin van Willem Cornelis Christiaan Huijsdens

(1) Hij is getrouwd met Johanna Catharina Loovenstijn.

Zij zijn getrouwd op 16 februari 1899 te den Helder, prov. Noord Holland, hij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Het echtpaar is gescheiden.


(2) Hij is getrouwd met Anna Elizabeth van Noord.

Zij zijn getrouwd op 30 april 1914 te Amsterdam, prov. Noord Holland, hij was toen 42 jaar oud.

Het echtpaar is gescheiden.


(3) Hij is getrouwd met Johanna Catharina Burksen.

Zij zijn getrouwd op 28 augustus 1929 te Amsterdam, prov. Noord Holland, hij was toen 57 jaar oud.


Notities over Willem Cornelis Christiaan Huijsdens

Toegangsnr. 358, Inventarisnr. 358.33, Den Helder, Huwelijksakte nr. 26, 16-02-1899


echtscheidng, 07-05-1908.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem Cornelis Christiaan Huijsdens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willem Cornelis Christiaan Huijsdens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willem Cornelis Christiaan Huijsdens


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 augustus 1929 lag tussen 13,1 °C en 24,2 °C en was gemiddeld 18,1 °C. Er was 8,0 uur zonneschijn (57%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 18 januari » IJe Wijkstra doodt in het Groningse Doezum vier veldwachters die zijn minnares Aaltje van der Tuin bij hem willen weghalen.
    • 11 februari » Mussolini en Paus Pius XI sluiten het Verdrag van Lateranen waarbij het Vaticaan als autonome staat wordt erkend.
    • 4 maart » Herbert Hoover wordt beëdigd als 31e president van de Verenigde Staten
    • 14 april » De eerste Grand Prix Formule 1 van Monaco wordt gereden.
    • 16 mei » De eerste Oscar-uitreiking.
    • 29 november » De Amerikaanse admiraal Richard Byrd vliegt als eerste over de Zuidpool.

Over de familienaam Huijsdens


De publicatie Stamboom Stoll is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Stoll, "Stamboom Stoll", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-stoll/I16597.php : benaderd 7 februari 2026), "Willem Cornelis Christiaan Huijsdens (1872-????)".