Stamboom Stoll » Jan Klaas Koobs (1865-????)

Persoonlijke gegevens Jan Klaas Koobs 


Gezin van Jan Klaas Koobs

Hij is getrouwd met Jentje Roo.

Zij zijn getrouwd op 17 oktober 1885 te Staphorst prov. Overijssel, hij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jacob Koobs  1887-????
  2. Geesje Koobs  1890-????
  3. Aaltje Koobs  1895-1938
  4. Hendrikje Koobs  1900-1952


Notities over Jan Klaas Koobs

Toegangsnr. 123, Inventaris nr. 11278, Staphorst, Huwelijksakte nr. 23, 17-10-1885

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Klaas Koobs?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Klaas Koobs

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Klaas Koobs

Jan Achter
1806-????
Jacob Koobs
1824-????
Aaltje Achter
1840-????

Jan Klaas Koobs
1865-????

1885

Jentje Roo
1865-1936

Jacob Koobs
1887-????
Geesje Koobs
1890-????
Aaltje Koobs
1895-1938

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 september 1865 lag rond de 17,5 °C. De winddruk was 2.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 81%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1865: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 22 februari » Tennessee neemt een nieuwe grondwet aan waarin slavernij is afgeschaft.
    • 4 maart » Abraham Lincoln wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
    • 9 april » Met de overgave van generaal Robert E. Lee eindigt de Amerikaanse Burgeroorlog.
    • 5 mei » De eerste treinroof vindt plaats in de buurt van North Bend, Ohio (Verenigde Staten).
    • 2 juli » William Booth richt The Christian Mission op. Dit wordt later het Leger des Heils.
    • 23 december » België, Frankrijk, Italië en Zwitserland komen een Latijnse muntunie overeen.
  • De temperatuur op 17 oktober 1885 lag rond de 13,9 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 79%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1885: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Grover Cleveland wordt beëdigd als 22e president van de Verenigde Staten
    • 1 april » Het rooms-katholieke blad De Maasbode verschijnt voor het eerst als dagblad.
    • 13 mei » Oprichting van de Nederlandsche Kolfbond in de sociëteit De Vereniging te Haarlem. Honderd jaar later, op maandag 13 mei 1985, krijgt de bond het predicaat Koninklijk.
    • 17 juni » Het Vrijheidsbeeld komt aan in de haven van New York.
    • 10 november » Demonstratie van de eerste motorfiets door bouwer Gottlieb Daimler.
    • 10 december » ASR Nereus wordt opgericht te Amsterdam.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Koobs

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Koobs.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Koobs.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Koobs (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Stoll is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Stoll, "Stamboom Stoll", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-stoll/I14424.php : benaderd 29 januari 2026), "Jan Klaas Koobs (1865-????)".