Stamboom Stolck » Antje Guurtje Stolk (1918-2010)

Persoonlijke gegevens Antje Guurtje Stolk 


Gezin van Antje Guurtje Stolk

Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd te Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antje Guurtje Stolk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antje Guurtje Stolk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antje Guurtje Stolk

Andreas Stolk
1839-1916
Antje Bos
1847-1938
Jan Stolk
1878-1919

Antje Guurtje Stolk
1918-2010


(Niet openbaar)

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 juli 1918 lag tussen 13,6 °C en 22,0 °C en was gemiddeld 18,4 °C. Er was 2,3 mm neerslag. Er was 12,4 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 16 januari » De Postcheque- en Girodienst wordt gestart.
      • 9 maart » In Wageningen wordt de landbouwhogeschool geopend.
      • 24 mei » Amerikaanse troepen arriveren in Noord-Frankrijk.
      • 14 juni » De Nederlandse regering besluit de Zuiderzeewerken te gaan uitvoeren.
      • 6 september » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub General Caballero onder de naam Deportivo Meilicke.
      • 11 november » In de Eerste Wereldoorlog wordt een wapenstilstand bereikt.
    • De temperatuur op 11 februari 2010 lag tussen -5,3 °C en -0,8 °C en was gemiddeld -2,5 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 5,6 uur zonneschijn (58%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 5 februari » Deense commando’s gaan aan boord van een schip dat even daarvoor geënterd is door gewapende Somalische piraten. De troepen bevrijden de 25 bemanningsleden.
      • 20 februari » Het kabinet-Balkenende IV valt over de missie in Uruzgan.
      • 2 april » Het Nederlandse fregat de Hr. Ms. Tromp ontwapent twaalf piraten voor de kust van Somalië en stuurt hen met voldoende brandstof terug richting de kust.
      • 1 juli » In de Efteling wordt de attractie Joris en de Draak geopend.
      • 14 november » Door hevige regenval zijn er in België grote overstromingen. Er vallen vier doden. De schade wordt geraamd op 180 miljoen euro.
      • 17 december » Zelfverbranding van Mohammed Bouazizi, die de directe aanleiding vormde voor een volksopstand in Tunesië, die weer leidde tot grootschalige protesten in de Arabische wereld.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1916 » Isaäc Arend Diepenhorst, Nederlands hoogleraar strafrecht en politicus († 2004)
    • 1916 » Vladimir Demichov, Sovjet-Russisch wetenschapper en pionier op het gebied van orgaantransplantatie († 1998)
    • 1917 » Henri Salvador, Frans zanger en muzikant († 2008)
    • 1918 » Bram van Leeuwen, alias Prince de Lignac, Nederlands ondernemer († 2001)
    • 1918 » Lia Dorana, Nederlands actrice († 2010)
    • 1918 » Nelson Mandela, Zuid-Afrikaans oppositieleider en president († 2013)

    Bron: Wikipedia

    • 2009 » Willem Kolff (97), Nederlands-Amerikaans medicus, verzetsstrijder en uitvinder van de kunstnier
    • 2009 » Albert Barillé (88), Frans striptekenaar, animator en producer
    • 2009 » Günter Nehm (82), Duits humoristisch dichter
    • 2010 » Alexander McQueen (40), Brits modeontwerper
    • 2010 » Irina Archipova (85), Russisch operazangeres
    • 2010 » Jim Janssen van Raaij (77), Nederlands politicus

    Over de familienaam Stolk

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stolk.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stolk.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stolk (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Stolck is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Arjan Stolk, "Stamboom Stolck", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-stolck/I6171.php : benaderd 17 maart 2026), "Antje Guurtje Stolk (1918-2010)".