Stamboom Steen » Lambertus Marinus Gebben (1946-2006)

Persoonlijke gegevens Lambertus Marinus Gebben 


Gezin van Lambertus Marinus Gebben

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 20 december 1973 te Amersfoort, Utrecht, Nederland, hij was toen 27 jaar oud.

gescheiden December 1982

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lambertus Marinus Gebben?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lambertus Marinus Gebben

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lambertus Marinus Gebben


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 6 oktober 1946 lag tussen 7,1 °C en 15,2 °C en was gemiddeld 10,8 °C. Er was 1,8 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Er was 5,2 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
      • 18 februari » Paus Pius XII creëert 32 nieuwe kardinalen, onder wie de Nederlandse aartsbisschop van Utrecht Johannes de Jong en de in 2005 zalig verklaarde Duitse bisschop van Münster Clemens August von Galen.
      • 24 februari » Juan Perón wordt gekozen als president van Argentinië.
      • 7 mei » Anton Mussert wordt op de Waalsdorpervlakte geëxecuteerd.
      • 9 mei » Het begin van de ambtstermijn van Umberto II van Italië, de laatste koning van Italië.
      • 30 juni » Op het atol Bikini in de Stille Oceaan verwoest een proefexplosie van de atoombom meer dan 200 afgedankte schepen.
      • 4 juli » De Filipijnen worden onafhankelijk van de Verenigde Staten
    • De temperatuur op 20 december 1973 lag tussen 1,2 °C en 6,6 °C en was gemiddeld 3,6 °C. Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1973: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,4 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Liam Cosgrave wordt Taoiseach (premier van Ierland).
      • 15 september » In het Magic Kingdom wordt de attractie Pirates of the Caribbean geopend.
      • 6 oktober » Begin van de Jom Kipoeroorlog.
      • 10 oktober » De Amerikaanse vicepresident Spiro Agnew moet aftreden na onthullingen over belastingontduiking, omkoperij en afpersing.
      • 1 december » Papoea-Nieuw-Guinea krijgt zelfbestuur van Australië.
      • 9 december » Autoloze zondag in Nederland en België.
    • De temperatuur op 30 september 2006 lag tussen 10,3 °C en 21,7 °C en was gemiddeld 16,4 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 8,8 uur zonneschijn (75%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 3 mei » Vliegtuigcrash in de Zwarte Zee. Een Airbus A320 van Armavia, een Armeense luchtvaartmaatschappij, stort tijdens slecht weer in de Zwarte Zee. Alle 113 inzittenden komen om.
      • 23 mei » De Alaskische stratovulkaan Mount Cleveland barst uit.
      • 11 juli » Softwareproducent Microsoft beëindigt de ondersteuning voor Windows 98 en Windows Me
      • 23 augustus » In het Oostenrijkse Strasshof an der Nordbahn ontsnapt Natascha Kampusch aan haar ontvoerder Wolfgang Přiklopil, na acht jaar gevangenschap.
      • 20 november » Rusland en de Verenigde Staten sluiten een handelsverdrag dat uiteindelijk moet leiden tot toetreding van Rusland tot de Wereldhandelsorganisatie.
      • 2 december » In Japan wordt de nieuwe spelcomputer van Nintendo uitgebracht, de Nintendo Wii. Evenals bij de Europese release van de Xbox 360, één jaar eerder, staan veel mensen in rij om de spelcomputer te kopen en zijn de voorraden beperkt.
    • De temperatuur op 6 oktober 2006 lag tussen 14,0 °C en 16,6 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 9,0 mm neerslag gedurende 6,4 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 3 mei » Vliegtuigcrash in de Zwarte Zee. Een Airbus A320 van Armavia, een Armeense luchtvaartmaatschappij, stort tijdens slecht weer in de Zwarte Zee. Alle 113 inzittenden komen om.
      • 27 mei » Opening van het NS-Station Amersfoort Vathorst.
      • 4 juni » Overbrenging van de reliekschrijn met het stoffelijk overschot van de monnik en mysticus Thomas a Kempis (ca. 1380-1471) van de buiten gebruik gestelde Michaelkerk naar de Basiliek van Onze-Lieve-Vrouw-ten-Hemelopneming in Zwolle.
      • 28 september » Opening van Internationale Luchthaven Suvarnabhumi in Bangkok, Thailand.
      • 31 oktober » De politie doet een inval in de boerderij van drugshandelaar Charles Zwolsman.
      • 1 december » Op basisschool De Klimop in Hoogerheide wordt Jesse Dingemans (8) vermoord.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Gebben

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Gebben.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Gebben.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Gebben (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Steen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    George Steen, "Stamboom Steen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-steen/I933.php : benaderd 2 januari 2026), "Lambertus Marinus Gebben (1946-2006)".