Stamboom Steen » Frederika Wilhelmina Bourgeois (1915-2007)

Persoonlijke gegevens Frederika Wilhelmina Bourgeois 


Gezin van Frederika Wilhelmina Bourgeois

Zij is getrouwd met Pieter Johannes Jacobus Zaalberg.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frederika Wilhelmina Bourgeois?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Frederika Wilhelmina Bourgeois

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Frederika Wilhelmina Bourgeois

Frederika Wilhelmina Bourgeois
1915-2007



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 juli 1915 lag tussen 9,5 °C en 22,7 °C en was gemiddeld 17,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 6,7 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 17 januari » In Amsterdam wordt het Antoni van Leeuwenhoek Ziekenhuis gesticht, ten behoeve van kankerpatiënten.
    • 25 januari » Alexander Graham Bell voert het eerste transcontinentale telefoongesprek, van New York naar San Francisco
    • 20 februari » (VS) - Onder het motto Panama-Pacific wordt in San Francisco de 20e wereldtentoonstelling geopend.
    • 14 maart » Eugene Martin, Frans autocoureur († 2006)
    • 14 maart » Sewraam Rambaran Mishre, Surinaams politicus († 1964)
    • 18 maart » De Geallieerden lijden een zware nederlaag op zee in Turkije bij de slag om Gallipoli.
  • De temperatuur op 27 mei 2007 lag tussen 11,1 °C en 18,6 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 18,4 mm neerslag gedurende 4,7 uur. Er was 1,8 uur zonneschijn (11%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 25 maart » In Berlijn wordt de Verklaring van Berlijn ondertekend door de voorzitters van de Europese Raad (Angela Merkel), de Europese Commissie (José Manuel Barroso) en het Europees Parlement (Hans-Gert Pöttering).
    • 1 april » Baanwielrenner Theo Bos wordt voor de derde maal wereldkampioen sprint. Het is zijn vijfde wereldtitel in totaal.
    • 18 april » De Franse voorzitter Michel Platini van de Europese voetbalbond UEFA maakt in Cardiff bekend dat het EK voetbal 2012 is toegewezen aan Oekraïne en Polen.
    • 7 mei » John Higgins wint het World Snooker Championship 2007 in Sheffield voor de tweede maal door Mark Selby in de finale met 18-13 te verslaan.
    • 20 mei » In Bulgarije worden naar aanleiding van de toetreding tot de Europese Unie tussentijdse verkiezingen voor het Europees Parlement gehouden.
    • 10 november » De Belgische piloot Jacques Wilmart is, na een kort verblijf in een Tsjadische gevangenis (in verband met de Ark van Zoë), terug in België.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bourgeois


De publicatie Stamboom Steen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
George Steen, "Stamboom Steen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-steen/I6095.php : benaderd 2 februari 2026), "Frederika Wilhelmina Bourgeois (1915-2007)".