Stamboom Steen » Thomas Josephus Reisch (1789-????)

Persoonlijke gegevens Thomas Josephus Reisch 


Gezin van Thomas Josephus Reisch

Hij is getrouwd met Jacoba van Breukelen.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Elisabeth Reisch  ± 1813-1815

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Thomas Josephus Reisch?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Thomas Josephus Reisch

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Thomas Josephus Reisch

Joseph Rei(j)sch
± 1751-1795

Thomas Josephus Reisch
1789-????


Elisabeth Reisch
± 1813-1815

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 juli 1789 lag rond de 22,0 °C. Er was 44 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1789: Bron: Wikipedia
      • 4 februari » George Washington wordt unaniem tot eerste President van de Verenigde Staten gekozen.
      • 28 april » Muiterij op de Bounty onder leiding van Fletcher Christian tegen kapitein William Bligh
      • 5 mei » Het Cahier de doléances wordt aangeboden aan de Franse Staten-Generaal, waarmee de Franse Revolutie begint
      • 20 juni » In Versailles leggen vertegenwoordigers van de derde stand en hun sympathisanten uit de lagere geestelijkheid en de adel de Eed op de Kaatsbaan af.
      • 3 augustus » Paus Pius VI creëert één nieuwe kardinaal.
      • 4 augustus » Afschaffing van de feodale traditie in Frankrijk door de Nationale Vergadering.

    Over de familienaam Reisch

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Reisch.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Reisch.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Reisch (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Steen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    George Steen, "Stamboom Steen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-steen/I327.php : benaderd 13 februari 2026), "Thomas Josephus Reisch (1789-????)".