De temperatuur op 8 april 1914 lag tussen 4,6 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 7,9 °C. Er was 2,7 mm neerslag. Er was 10,3 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
13 mei » Bisschopswijding van Laurentius Schrijnen, bisschop van Roermond.
28 juni » Aartshertog Frans Ferdinand van Oostenrijk wordt doodgeschoten in Sarajevo door Gavrilo Princip. Deze gebeurtenis vormt de aanleiding tot de Eerste Wereldoorlog.
28 juli » De Eerste Wereldoorlog, ook de Wereldoorlog of de Grote Oorlog genoemd, breekt uit.
3 augustus » (Italië) - De regering in Rome verklaart zich neutraal en weigert aan de oorlog te gaan deelnemen aan de zijde van de andere partners in het Drievoudig Verbond, Duitsland en Oostenrijk-Hongarije.
10 oktober » Onder druk van Duitse bombardementen, werd de officiële overgave van Antwerpen ondertekend door de Antwerpse burgemeester, Jan De Vos.
8 december » Slag om de Falklandeilanden tussen Verenigd Koninkrijk en Duitsland.
Dag van overlijden 1 juli 2003
De temperatuur op 1 juli 2003 lag tussen 13,1 °C en 21,9 °C en was gemiddeld 16,6 °C. Er was 4,1 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Er was 5,8 uur zonneschijn (35%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
2 februari » De dertienjarige Sedar Soares wordt doodgeschoten als hij sneeuwballen gooit op een parkeerdek in Rotterdam.
25 maart » De vermoedelijke dader van de moord op Zoran Đinđić wordt aangehouden.
26 maart » In de Golfoorlog missen twee kruisraketten doel, en slaan op een marktplein in Bagdad in.
4 april » Vodou wordt officieel erkend als godsdienst in Haïti.
27 juli » Het Mexicaans voetbalelftal wint de zevende editie van de CONCACAF Gold Cup door in de finale Brazilië met 1-0 (golden goal) te verslaan.
21 september » De ruimtesonde Galileo crasht om 21.49 uur Nederlandse tijd in de dampkring van Jupiter.
Dag van begraven 4 juli 2003
De temperatuur op 4 juli 2003 lag tussen 13,9 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (1%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
1 maart » Al Qaida-kopman Khalid Sheikh Mohammed wordt gearresteerd in Pakistan.
8 maart » In een referendum stemt de bevolking van Malta voor toetreding tot de Europese Unie.
17 april » Encycliek Ecclesia de Eucharistia van Paus Johannes Paulus II over de Eucharistie.
21 september » De ruimtesonde Galileo crasht om 21.49 uur Nederlandse tijd in de dampkring van Jupiter.
7 oktober » Paus Johannes Paulus II bezoekt het Heiligdom van Onze-Lieve-Vrouw van de Rozenkrans in Pompeï.
20 oktober » De Belgische Justine Henin lost haar landgenote Kim Clijsters na tien weken af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals; zij moet die positie echter al na één week weer afstaan aan diezelfde Clijsters.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: George Steen, "Stamboom Steen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-steen/I18236.php : benaderd 3 maart 2026), "Christina "Stien" Schutte (1914-2003)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.