Stamboom Steen » Niesje Roo (± 1859-1941)

Persoonlijke gegevens Niesje Roo 


Gezin van Niesje Roo

Zij is getrouwd met Klaas Kooiker.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Hendrik Kooiker  ± 1878-1945
  2. Egbert Kooiker  1879-1957
  3. Roelof Kooiker  1881-1884
  4. Jan Kooiker  1883-1883
  5. Roelof Kooiker  1884-1965
  6. Hendrikje Kooiker  1886-????
  7. Jan Kooiker  1890-1944 
  8. Jentje Kooiker  1892-????
  9. Grietje Kooiker  1899-1925

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Niesje Roo?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Niesje Roo

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Niesje Roo

Niesje Roo
± 1859-1941


Klaas Kooiker
1853-1911

Hendrik Kooiker
± 1878-1945
Jan Kooiker
1883-1883
Jan Kooiker
1890-1944

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 maart 1941 lag tussen -3,3 °C en 9,2 °C en was gemiddeld 2,3 °C. Er was 10,8 uur zonneschijn (90%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 4 februari » De Maasbode wordt door de Duitse bezetter verboden en verschijnt niet meer.
    • 18 mei » Nadat Kroatië door de nazi's tot koninkrijk was verheven, wordt de hertog van Spoleto tot koning gekroond. Hij neemt de naam Tomislav II van Kroatië aan.
    • 8 september » Begin van de Operatie Nordlicht Beleg van Leningrad. Deze slag zou ruim 900 dagen duren.
    • 23 oktober » Tweede Wereldoorlog: Georgi Zjoekov neemt de leiding op zich van het Rode Leger en probeert te voorkomen dat Duitse troepen verder Rusland intrekken.
    • 7 december » In reactie op de Japanse aanval op Pearl Harbor raken de Verenigde Staten officieel betrokken bij de Tweede Wereldoorlog.
    • 26 december » Winston Churchill spreekt als eerste Britse premier het Amerikaanse Congres toe.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Roo

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Roo.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Roo.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Roo (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Steen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
George Steen, "Stamboom Steen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-steen/I15821.php : benaderd 19 januari 2026), "Niesje Roo (± 1859-1941)".