Amerongen BS-G,1842, 20 maart, akte 20; Marinus , zn van Pieternella Maria van den Berg,
+++
Amerongen, BS-G,1842, 21 maart, akte 22; Pieter van den Berg 52 jaar, tabaksplanter, wonende in de gemeente te Elst,no.203 welke ons te kennen heeft gegeven dat zijn dochter Pieternella Maria van den Berg, dienstmeid in deze gemeente woonachtig, te zijnen woonhuiz en in zijn tegenwoordigheid, op den 20sten dezer maans, des morgens ten acht uren, is verlost van een kind van het mannelijk geslacht; gezond aan hetzelven den voornaam Marinus . . . .
aankomst 17-1-1883 vanuit Amerongen; gehuwd
Deurne BS-O, 1909, 3 juni, akte 71; op den tweeden des voormiddags om zeven uur in de Helenavaart nabij de kerk , binnen deze gemeente drijvende is gevonden het lijk van Marinus van den Berg geboren te Amerongen oud zeven en zestig jaren van beroep landbouwer wonende te Bladel; weduwnaar van Elisabeth van Veenendaal, zoon van Pieter van den Berg en Pieternella Maria van den Berg, beiden overleden. (NB: indertijd bij de geboorte was Pieter, de vader van Pieternella, de aangever en niet de vader van Marinus).
---
Oorzaak: verdronken
Hij is getrouwd met Elisabeth/van Venendaal van Veenendaal.
Zij zijn getrouwd op 19 juli 1867 te Amerongen, Utr, NL, hij was toen 25 jaar oud.
Amerongen BS-H,1867, 19 juli, akte 10 ; Cornelis van den Berg, geboren en won. alhier, niet erkend zijnd en zn. van Pieternella Maria van den Berg, & Elisabeth van Venendaal, geboren te Rhenen, 22 jaar, dr van Cornelis van Venendaal, overleden en Bartje Viegen oud 49 jaar te Rhenen woonachtig en hierbij aanwezig haar toestemming gevend.
Kind(eren):
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
De getoonde gegevens hebben geen bronnen.