Zij is getrouwd met Franchoijs Lodewijk [burgemeester] vander Wiele.
Zij zijn getrouwd op 8 april 1681 te Amsterdam, NH, NL, zij was toen 21 jaar oud.
"Netherlands Marriages, 1565-1892," database, FamilySearch (https://familysearch.org/ark:/61903/1:1:FNHL-LLF : 12 December 2014), Francoijs Louisse Van Der Wielen and Petronella De Hochepied, 08 Apr 1681; citing Nederlands Hervormde Kerk, Amsterdam, Noord-Holland, Netherlands; FHL microfilm 113,366.Ze zijn in de kerk getrouwd op 8 april 1681 te Amsterdam, NH, NL (Herv Kerk), zij was toen 21 jaar oud.
Kind(eren):
Petronella de Hochepied, dochter van Jean Baptiste en Constante Boudaen Courten, (zie letter B. no. 5.) huwde in 1681 met FranCois Louis van der Wiel (of van der Wielen), schepen en burgemeester van ‘s-Gravenhage (1694), uit welk huwelijk een dochter Margaretha Constantia van der Wiel, die de vrouw werd van Jacobus Bysantius des H. R. Rijks baron de Hochepied, schepen en raad te Haarlem,. baljuw van Kennemerland.
Verkeerdelijk zegt Rietstap in zijn Wapenboek van den Ned. Adel 1, blz. 180, dat de vrouw van Jacob Bysantius een Stalpert van der Wiele was. Het geslacht Stalpert van der Wiele voerde Châtillon met een los blauw schuinkruis in het schildhoofd, terwijl het hierbedoeld geslacht Van der Wiel, naar men zegt uit de graven van Leuven gesproten, aanvankelijk voerde in zwart een zilveren leeuw met een rooden lambel op de borst, en in de dagen, waarover we hier spreken: gedeeld : a. in zilver 3 roode weerhakige pijlijzers met de punten omlaag (verkeerdelijk soms vischgraten genoemd), b. in zwart een zilveren leeuw met een smallen rooden dwarsbalk daaroverheen. De Haagsche burgemeester François Louis van der Wiel was een zoon van Jan Fransz. van der Wiel en Margaretha van den Camer_(Jan Willemsz. en Sara van der Voort). . Zie boven het artikel Van der Voort en hierouder Aanvullingen idem.
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
De getoonde gegevens hebben geen bronnen.