STALPAERT - STALPERS XVII Generaties » Cornelis Dimmer (-< 1660)

Persoonlijke gegevens Cornelis Dimmer 

  • Hij is geboren.
  • Hij werd gedoopt.
  • Hij is gedoopt.
  • (Akte) .
    Abdij van Egmont ; lenen.
    163G. De helft van het leen, (1650: oost: Michiel Fransz. van Borsele, zuid: het gasthuis te Leiden, west: de Monnikenkade, noord: Nikolaas van Leeuwen).
    23-10-1621: Willem Dimmer, rentmeester van IJsselstein, voor Elisabeth Lambroek, zijn vrouw, bij overdracht door mr. Adriaan van der Goes, advokaat bij het Hof van Holland, voor mr. JOHAN STALPART, haar neef, te Keulen, LRK 280 fol. 22.
    4-12-1637: Mr. Cornelis Dimmer voor Elisabeth, zijn moeder, bij dode van Willem, haar man, LRK 280 fol. 22.
    14-3-1650: Mr. Cornelis Dimmer, raad en griffier van de Kamer van Justitie te Vianen, bij dode van Elisabeth, zijn moeder, LRK 280 fol. 91v-92.
  • Hij is overleden voor 1660.
  • Een kind van Willem Ericx [Rentmeester] Dimmer (van Ysselstein) en Elisabeth Jansdr van de Lambrouck (van der Linden)
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 21 juni 2023.

Gezin van Cornelis Dimmer

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Dimmer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Dimmer


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Dimmer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dimmer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dimmer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dimmer (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Mark Stalpers, "STALPAERT - STALPERS XVII Generaties", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-stalpers/I18470.php : benaderd 24 januari 2026), "Cornelis Dimmer (-< 1660)".