Stamboom Spekman » Maria (Marie) Koster (1920-2011)

Persoonlijke gegevens Maria (Marie) Koster 


Gezin van Maria (Marie) Koster

Zij is getrouwd met Wouter Oudshoorn.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)
  7. (Niet openbaar)
  8. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria (Marie) Koster?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria (Marie) Koster


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 februari 1920 lag tussen 3,4 °C en 14,6 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 8,3 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 25 maart » Begin van de Russisch-Poolse oorlog.
    • 16 mei » Paus Benedictus XV verklaart de Franse vrijheidsstrijdster Jeanne d'Arc heilig.
    • 20 augustus » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Palestino.
    • 2 september » België wint goud op de Olympische spelen te Antwerpen in het voetbal.
    • 5 september » België - Eerste IJzerbedevaart.
    • 2 december » Armenië staat bij het Verdrag van Alexandropol gebied af aan Turkije.
  • De temperatuur op 11 maart 2011 lag tussen 1,0 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 6,7 uur zonneschijn (58%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Estland schaft de Estische kroon af en voert de euro in.
    • 18 februari » Begin van het Beleg van Misratah.
    • 26 februari » De Vlaamse komische serie FC De Kampioenen komt na 21 jaar definitief ten einde.
    • 3 maart » De Verenigde Staten en Frankrijk keren zich tegen het plan van de Venezolaanse president Hugo Chávez om te bemiddelen in het conflict in Libië.
    • 29 mei » Alberto Contador wint de wielerronde Ronde van Italië. Beste Nederlander (9e) is verrassend Steven Kruijswijk.
    • 14 september » Belgisch formateur Elio Di Rupo slaagt erin tussen de formerende partijen een overeenkomst te bereiken over de splitsing van de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 2009 » Firmin Bral (79), Belgisch wielrenner
  • 2009 » Lars Erstrand (72), Zweeds vibrafonist
  • 2009 » Péter Bacsó (81), Hongaars filmregisseur
  • 2009 » Ana María Navales (69), Spaans schrijfster
  • 2009 » Eva Früh Langraf (90), Oostenrijks actrice
  • 2010 » Hans van Mierlo (78), Nederlands politicus (D'66)

Over de familienaam Koster

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Koster.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Koster.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Koster (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Spekman is opgesteld door Willem Spekman.neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Willem Spekman, "Stamboom Spekman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-spekman/I5230.php : benaderd 17 maart 2026), "Maria (Marie) Koster (1920-2011)".