Stamboom Spekman » Govert Leuven (1868-????)

Persoonlijke gegevens Govert Leuven 

Bron 1

Gezin van Govert Leuven

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Govert Leuven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Govert Leuven

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Govert Leuven

Govert Leuven
1813-1875
Alida Vester
1807-1857

Govert Leuven
1868-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Stamboom familie Leuven Web Site, Jan Leuven, Govert Leuven, 22 januari 2017
      Toegevoegd via een Instant Discovery™

      Stambomen op MyHeritage

      Familiesite: Stamboom familie Leuven Web Site

      Familiestamboom: 65191641-1

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 4 april 1868 lag rond de 17,5 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 42%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
    • In het jaar 1868: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 30 januari » Charles Darwin publiceert Variations of Plants and Animals under Domestication
      • 7 augustus » Oprichting van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur Denemarken.
      • 18 augustus » De Britse astronoom Norman Lockyer ontdekt helium op de zon.
      • 23 september » Puerto Rico verklaart zich onafhankelijk van Spanje.
      • 28 september » Koningin Isabella II van Spanje vlucht naar Frankrijk.
      • 1 oktober » Het eerste nummer van het rooms-katholieke blad De Maasbode verschijnt.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Leuven

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Leuven.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Leuven.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Leuven (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Spekman is opgesteld door Willem Spekman.neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Willem Spekman, "Stamboom Spekman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-spekman/I503957.php : benaderd 27 februari 2026), "Govert Leuven (1868-????)".