Stamboom Spekman » Geertruida Johanna Musch (1906-)

Persoonlijke gegevens Geertruida Johanna Musch 


Gezin van Geertruida Johanna Musch

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertruida Johanna Musch?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geertruida Johanna Musch

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geertruida Johanna Musch

Berend Musch
1843-1921
Dina Sissing
1840-1931
Jan Musch
1869-????

Geertruida Johanna Musch
1906-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 4 augustus 1906 lag tussen 12,7 °C en 21,1 °C en was gemiddeld 16,8 °C. Er was 8,4 mm neerslag. Er was 10,6 uur zonneschijn (69%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 7 februari » Benoeming van Désiré-Joseph Mercier tot aartsbisschop van Mechelen en primaat van de Belgische kerkprovincie.
      • 10 maart » In het Franse Courrières komen bij een grote mijnramp 1100 mijnwerkers om.
      • 15 juni » Aanvaring tussen twee schepen nabij Den Helder, 11 doden.
      • 22 november » Naast de bestaande, radiografische noodkreten als het Engelse "CQD" wordt een nieuwe, internationale noodkreet ingevoerd: "S.O.S.".
      • 6 december » De Britse overheid verleent zelfbestuur aan de vroegere boerenrepubliek Transvaal.
      • 23 december » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Atlántida Sport Club.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Musch

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Musch.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Musch.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Musch (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Spekman is opgesteld door Willem Spekman.neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Willem Spekman, "Stamboom Spekman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-spekman/I2797.php : benaderd 19 januari 2026), "Geertruida Johanna Musch (1906-)".