Stamboom Somers » Anna Maria-Louisa Maria "Angela" Louwers (1964-)

Persoonlijke gegevens Anna Maria-Louisa Maria "Angela" Louwers 

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Anna Maria-Louisa Maria "Angela" Louwers

Zij is getrouwd met Arnoldus Gerardus Sommers.

Zij zijn getrouwd op 15 mei 1996 te Sint Michielsgestel, Noord-Brabant, Nederland, zij was toen 31 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Maria-Louisa Maria "Angela" Louwers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Maria-Louisa Maria "Angela" Louwers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Maria-Louisa Maria Louwers


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 oktober 1964 lag tussen 8,3 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 11,8 °C. Er was 16,2 mm neerslag gedurende 8,6 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
    • 6 januari » Tweede ontmoeting tussen Paus Paulus VI en Patriarch Athenagoras I in het gebouw van het Grieks-orthodox Patriarchaat van Jeruzalem.
    • 6 april » De Pietà van Michelangelo verlaat voor het eerst sinds 1499 de Sint-Pietersbasiliek in Rome om te worden verscheept naar de Wereldtentoonstelling in New York.
    • 24 juni » AVRO-talentenjacht Nieuwe oogst met het debuut van komiek André van Duin.
    • 8 augustus » De Rolling Stones treden voor het eerst in Nederland op, maar het concert in het Kurhaus wordt snel afgebroken na gewelddadigheden.
    • 15 september » In Amerika begint de soap-televisieserie Peyton Place.
    • 10 oktober » Opening van de Olympische Zomerspelen in Tokio, Japan.
  • De temperatuur op 15 mei 1996 lag tussen 3,8 °C en 12,8 °C en was gemiddeld 8,7 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 3,5 uur zonneschijn (22%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1996: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,5 miljoen inwoners.
    • 28 februari » Een hevige brand in een loods met chemicaliën brengt Rotterdam in een crisissfeer.
    • 29 februari » Een vliegtuigcrash in de Andes (Peru) kost aan 123 mensen het leven.
    • 19 maart » Kettingbotsing op de A19 in Wervik
    • 16 april » Prins Andrew en Sarah Ferguson gaan scheiden.
    • 29 juni » De Tour de France start in 's-Hertogenbosch.
    • 20 oktober » Witte mars in Brussel na de arrestatie van Marc Dutroux.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Louwers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Louwers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Louwers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Louwers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Somers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jos Peters, "Stamboom Somers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-somers/I891.php : benaderd 27 januari 2026), "Anna Maria-Louisa Maria "Angela" Louwers (1964-)".