De temperatuur op 25 november 1927 lag tussen -0,9 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 4,7 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 5,0 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
11 mei » De Academy of Motion Picture Arts and Sciences, de "Academy" die de Oscars uitreikt, wordt opgericht.
20 mei » Saoedi-Arabië wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
26 mei » De Ford Motor Company staakt de productie van de T-Ford.
13 juni » Op Fifth Avenue wordt een ticker-tape parade gehouden ter ere van Charles Lindbergh die enkele weken eerder de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan had uitgevoerd.
20 november » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de derde keer de Copa América door in de voorlaatste wedstrijd met 3-2 te winnen van titelverdediger Uruguay.
2 december » De Ford Motor Company presenteert de Ford Model A.
Dag van overlijden 15 september 2006
De temperatuur op 15 september 2006 lag tussen 17,7 °C en 26,6 °C en was gemiddeld 21,3 °C. Er was 9,2 uur zonneschijn (72%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
1 januari » Rusland sluit de gastoevoer naar Oekraïne af. Hierdoor ontstaat ook een gastekort in Europa.
21 maart » De sociaalnetwerksite Twitter wordt opgericht.
11 mei » Oprichting van de Canadese voetbalclub Toronto FC.
26 mei » Paus Benedictus XVI bezoekt in Polen het heiligdom van de Zwarte madonna van Częstochowa in het Jasna Góra-klooster.
11 juni » Opening van Toyota Park, een voetbalstadion met 20.000 zitplaatsen in Bridgeview, Illinois.
11 augustus » België beleeft op de Europese kampioenschappen atletiek 2006 zijn vijf succesvolste atletiekminuten ooit. Kim Gevaert en Tia Hellebaut winnen binnen de vijf minuten respectievelijk de 200 m sprint en het hoogspringen.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Jos Peters, "Stamboom Somers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-somers/I360.php : benaderd 19 januari 2026), "Anna Maria Theresia Sommers (1927-2006)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.