Stamboom Slatman - Huijboom » Johanna Carolina "An?" Slatman (1907-1993)

Persoonlijke gegevens Johanna Carolina "An?" Slatman 

  • Roepnaam is An?.
  • Zij is geboren op 4 november 1907 in Wijk aan Zee en Duin.
  • Feit: (overig) vanaf 1 januari 1943 .Bron 1
    In 1953 ging ze bij haar zus Sofia (Fie) en zwager in de Maritzstraat 28 Amsterdam wonen. Tot 1-1970 > toen samen met zus Fie in de J van Stolbergstraat 12hs.
    Waarschijnlijk is dit zus An die met zus Catharina Antonia in houten huisje heeft gewoond? Ze zou een relatie hebben gehad, die jong op zee is ovl.
  • Zij is overleden op 23 april 1993 in Amsterdam, zij was toen 85 jaar oud.
  • Een kind van Theodorus Slatman en Margaretha Durge
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 19 augustus 2023.

Gezin van Johanna Carolina "An?" Slatman

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Carolina "An?" Slatman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Carolina "An?" Slatman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Carolina Slatman

Johanna Carolina Slatman
1907-1993


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Adresboek Beverwijk

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 4 november 1907 lag tussen 1,5 °C en 11,5 °C en was gemiddeld 5,3 °C. Er was 7,0 uur zonneschijn (74%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 13 januari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Degerfors IF.
      • 26 februari » Oprichting van de Bataafse Petroleum Maatschappij in Den Haag.
      • 15 april » Oprichting van de Argentijnse omnisportclub Unión de Santa Fe.
      • 2 juni » In Peking gaan vijf auto's van verschillend fabricaat van start voor een race Peking-Parijs.
      • 3 juli » Decreet Lamentabili Sanu Exitu van de Congregatie van de Inquisitie van de Romeinse Curie waarin 65 modernistische dwalingen worden veroordeeld.
      • 21 december » Bloedbad in de school Santa María in Iquique in Chili. 2200 mensen worden door het leger doodgeschoten.
    • De temperatuur op 23 april 1993 lag tussen 9,2 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 9,0 uur zonneschijn (63%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1993: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,2 miljoen inwoners.
      • 9 mei » In de Efteling wordt de attractie Droomvlucht geopend.
      • 26 mei » China laat Xu Wenli (49) vrij, drie jaar voor het aflopen van zijn straf. Hij is een van de bekendste politieke gevangenen van de democratische beweging van de periode 1978-1981.
      • 26 mei » De sociaal-democratische partij van Finland wijst de voormalige VN-bemiddelaar Martti Ahtisaari aan als haar kandidaat voor het Finse presidentschap.
      • 17 juli » Wielrenner Graeme Obree verbetert in het Vikingskipet van Hamar het negen jaar oude werelduurrecord van Francesco Moser (51,151 kilometer) en brengt het op 51,596 km.
      • 9 augustus » Koning Albert II wordt na het overlijden van zijn broer Boudewijn I de zesde koning van België.
      • 9 september » Bij hevige gevechten tussen troepen van de Verenigde Naties en een Somalische militie in de hoofdstad Mogadishu komen tientallen burgers om het leven.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 1992 » Jetty Cantor (88), Nederlands violiste, zangeres en actrice
    • 1992 » Ronnie Bucknum (56), Amerikaans Formule 1-coureur
    • 1992 » Satyajit Ray (70), Indiaas-Bengaals filmmaker
    • 1993 » César Chávez (65), Mexicaans-Amerikaans vakbondsleider en burgerrechtenactivist
    • 1993 » Daniel Jones (80), Welsh componist
    • 1993 » Jules Victor Daem, Belgisch bisschop van Antwerpen

    Over de familienaam Slatman

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Slatman.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Slatman.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Slatman (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Karin & Ed Slatman, "Stamboom Slatman - Huijboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-slatman/I177.php : benaderd 4 maart 2026), "Johanna Carolina "An?" Slatman (1907-1993)".