Stamboom Slatman - Huijboom » Geertruida Slatman (1905-1918)

Persoonlijke gegevens Geertruida Slatman 


Gezin van Geertruida Slatman

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertruida Slatman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geertruida Slatman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geertruida Slatman

Geertruida Slatman
1905-1918


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. https://preserve-nha.archieven.nl/proxy/fonc-nha/358.142/11905/NL-HlmNHA_358.142_11905_0042.jpg?h=Zm4ybWF0PWVtYmVkJmtleT1BNThGMzk1NU95Nk9zOEZCMUM5RTV9RkMwQzQ3READRCZtaWFkdE0yMzYmbWlhaGQ4MzU5MjQzNTU2NCZtaXZhc3Q4MCZ0b2tlbj00NjkxM9YxNTMDQjU1Rjg0MzhCMkMxMzIzN9I0MEMwMCZyZHQ4MjAyNEAxMzAmc2Vzc2lvbl4pZE02aGl2MzV1dmsybzl1cEc3cmxraGFrNWZvYw¶ms=
    2. https://preserve-nha.archieven.nl/proxy/fonc-nha/358.142/31918/NL-HlmNHA_358.142_31918_0010.jpg?h=Zm4ybWF0PWVtYmVkJmtleT00NzVBNjVBQTA3NE9DRkFFMEADQkRCNTM2MT9zOUMDNSZtaWFkdE0yMzYmbWlhaGQ4MzU5MjQ0MjQ5MCZtaXZhc3Q4NEgmdG4rZWD4NjJ9Mzk1MzMyN9Y2OTc5QUVGOEU2OUI2M0YwNTMyOTUmcmR0PTIwMjQwMTMwJnNlc3Npb25faWQ4aGU2NTY1Z2J2aWRxcjQDdnJzZXFucWplc2Q¶ms=

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 oktober 1905 lag tussen -0,5 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 3,6 °C. Er was 7,3 uur zonneschijn (70%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 25 januari » Begin van de Slag bij Sandepu in Mantsjoerije
      • 26 januari » Een werknemer van de Premiermijn in Zuid-Afrika vindt de Cullinan, de grootste diamant uit de geschiedenis.
      • 12 februari » Het Zwitsers voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit zijn geschiedenis. In Parijs wordt met 1-0 verloren van Frankrijk .
      • 14 maart » Raymond Aron, Frans socioloog, politiek filosoof en journalist († 1983)
      • 24 augustus » Wielrenner Lucien Petit-Breton scherpt het zeven jaar oude werelduurrecord aan tot 41 kilometer en 110 meter.
      • 14 oktober » De Fédération Aéronautique Internationale (FAI), de internationale organisatie voor lucht- en ruimtevaart, wordt opgericht.
    • De temperatuur op 27 maart 1918 lag tussen -3,2 °C en 3,4 °C en was gemiddeld 1,3 °C. Er was 1,2 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 16 januari » De Postcheque- en Girodienst wordt gestart.
      • 9 april » Succesvolle Duitse aanval in Vlaanderen.
      • 15 mei » De Finse Burgeroorlog eindigt.
      • 9 augustus » Duke Kahanamoku scherpt in New York zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.01,4. Het oude record (1.01,6) stond sinds 20 juli 1912 op naam van de Amerikaanse zwemmer.
      • 7 november » De laatste aan shellshock lijdende soldaat wordt geëxecuteerd wegens desertie.
      • 12 november » Nederland verleent asiel aan de gevluchte Duitse keizer Wilhelm II.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Slatman

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Slatman.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Slatman.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Slatman (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Karin & Ed Slatman, "Stamboom Slatman - Huijboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-slatman/I176.php : benaderd 17 januari 2026), "Geertruida Slatman (1905-1918)".