Stamboom Simmers uit Zierikzee en Stavenisse in Zeeland » Tobias Abraham Sjouwerman (1834-????)

Persoonlijke gegevens Tobias Abraham Sjouwerman 


Gezin van Tobias Abraham Sjouwerman

(1) Hij is getrouwd met Elisabeth Sweijd.

Zij zijn getrouwd op 26 juni 1884 te Amsterdam, hij was toen 50 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Isaac Sjouwerman  1892-1943 


(2) Hij is getrouwd met Jetje Soesman Rudelsheim.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Tobias Abraham Sjouwerman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Tobias Abraham Sjouwerman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Tobias Abraham Sjouwerman

Tobias Abraham Sjouwerman
1834-????

(1) 1884
(2) 

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Vital Record

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 juni 1884 lag rond de 22,2 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 54%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Harald Hansen, Deens voetballer († 1927)
    • 29 mei » De Nationale Maatschappij van Buurtspoorwegen wordt opgericht.
    • 25 augustus » Oprichting van Noorse conservatieve politieke partij Høyre.
    • 23 september » Herman Hollerith patenteert zijn mechanische optelmachine.
    • 1 oktober » Oprichting van de Deense krant Politiken in Kopenhagen.
    • 1 november » Oprichting van de Gaelic Athletic Association in Thurles, Ierland.

Over de familienaam Sjouwerman


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Middendorp, "Stamboom Simmers uit Zierikzee en Stavenisse in Zeeland ", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-simmers/I64033.php : benaderd 24 januari 2026), "Tobias Abraham Sjouwerman (1834-????)".