Stamboom Simmers uit Zierikzee en Stavenisse in Zeeland » Hendrina (Hendrien) Katz (1894-????)

Persoonlijke gegevens Hendrina (Hendrien) Katz 


Gezin van Hendrina (Hendrien) Katz

Zij is getrouwd met Philip van der Sluis.

Zij zijn getrouwd op 22 november 1922 te Arnhem, zij was toen 28 jaar oud.Bronnen 2, 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrina (Hendrien) Katz?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrina (Hendrien) Katz

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrina (Hendrien) Katz

Abraham Katz
1834-????
Joseph Katz
1867-1914
Rachel Pool
1869-1941

Hendrina (Hendrien) Katz
1894-????

1922

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Vital Record
      Geregistreerden
      ·Ä¢Philip van der Sluis, geboren op 15 december 1893
      ·Ä¢Hendrina Katz, geboren op 8 augustus 1894
    2. Newspaper
      Eenige kennisgeving. | Ondertrouwd: 3785 PHILIP v. d.¬â€ SLUIS. HENDRIEN¬â€ KATZ. . . 11 Cheswan 5683. Arnhem, 2 November 1922. HUWELIJKSINZECENING 22 Nov. te half twee in Maison ·ÄûOudshoorn", Driekoningenstr. 1 bij de Steenstraat. Receptie van half twee tot vijf uur. Arnhem, Nieuwstad 62.¬â€ 
    3. Vital Record

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 augustus 1894 lag rond de 16,3 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 85%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 6 februari » Een officieel bondselftal komt voor de eerste maal in een internationale voetbalwedstrijd in actie. Op het exercitieterrein der dienstdoende schutterij aan de Linker Rottekade in Rotterdam wordt met 1-0 verloren van Felixtowe Club.
      • 12 maart » Coca-Cola wordt voor het eerst in flessen verkocht.
      • 14 april » Thomas Edison geeft een demonstratie met de kinetoscoop, een soort voorloper van de filmprojector.
      • 6 juni » Oprichting van de Duitse voetbalclub Karlsruher SC.
      • 4 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC La Chaux-de-Fonds.
      • 16 november » De Turken vermoorden zesduizend Armeniërs in Koerdistan
    • De temperatuur op 22 november 1922 lag tussen 4,9 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 5,9 °C. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
      • 6 februari » Kardinaal Achille Ratti wordt gekozen tot Paus Pius XI.
      • 12 februari » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub Partizán Bardejov onder de naam ŠK Bardejov.
      • 12 maart » Verheffing van de Apostolische Prefectuur van de Kleine Soenda-eilanden in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
      • 11 april » Benoeming van de Nederlander Johannes Olav Smit tot apostolisch vicaris van Noorwegen.
      • 18 oktober » Oprichting van de BBC.
      • 16 december » Gabriel Narutowicz, de eerste president van Polen, wordt vermoord.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Katz

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Katz.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Katz.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Katz (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Middendorp, "Stamboom Simmers uit Zierikzee en Stavenisse in Zeeland ", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-simmers/I59967.php : benaderd 2 februari 2026), "Hendrina (Hendrien) Katz (1894-????)".