Stamboom Simmers uit Zierikzee en Stavenisse in Zeeland » Izak Sanders (1896-????)

Persoonlijke gegevens Izak Sanders 

  • Hij is geboren in het jaar 1896 in Rotterdam.
  • Beroep: fabrikant van manufacturen.
  • Een kind van Levie Sanders en Eva Camp
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 1 mei 2020.

Gezin van Izak Sanders

Hij is getrouwd met Gerla Pollak.

Zij zijn getrouwd op 10 september 1924 te Amsterdam, hij was toen 28 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Izak Sanders?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Izak Sanders

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Izak Sanders

Andreas Camp
1838-1903
Levie Sanders
1863-1924
Eva Camp
1869-1924

Izak Sanders
1896-????

1924

Gerla Pollak
1891-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Vital Record

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 september 1924 lag tussen 3,8 °C en 15,4 °C en was gemiddeld 11,1 °C. Er was 3,5 mm neerslag. Er was 6,7 uur zonneschijn (51%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
      • 27 maart » Adolf Hitler wordt veroordeeld tot 5 jaar gevangenisstraf vanwege zijn rol bij de Bierkellerputsch.
      • 25 juni » Albert Calmette en Camille Guérin introduceren het vaccin tegen tuberculose.
      • 30 augustus » Opening van Selhurst Park, een voetbalstadion in het zuiden van de Britse hoofdstad Londen, in de Londense voorstad South Norwood, en de thuishaven van Crystal Palace.
      • 9 oktober » Opening van stadion Soldier Field in de Amerikaanse stad Chicago.
      • 2 november » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de vijfde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 0-0 gelijk te spelen tegen naaste belager Argentinië.
      • 24 november » De H-NACC arriveert in Batavia; de eerste intercontinentale commerciële vlucht is een feit.

    Over de familienaam Sanders

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sanders.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sanders.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sanders (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Middendorp, "Stamboom Simmers uit Zierikzee en Stavenisse in Zeeland ", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-simmers/I51065.php : benaderd 31 januari 2026), "Izak Sanders (1896-????)".