Stamboom Simmers uit Zierikzee en Stavenisse in Zeeland » Artur Wijngaard (1914-)

Persoonlijke gegevens Artur Wijngaard 


Gezin van Artur Wijngaard

Hij is getrouwd met Trinette Soesman.

Zij zijn getrouwd.

  • Het echtpaar heeft gemeenschappelijke voorouders.
  • Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Artur Wijngaard?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


    Tijdbalk Artur Wijngaard

      Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
    Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Artur Wijngaard

Ida Straus
1877-1943

Artur Wijngaard
1914-



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 februari 1914 lag tussen 2,7 °C en 8,6 °C en was gemiddeld 4,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 2,2 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 30 juli » Mobilisatie Rusland
      • 3 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Frankrijk en vraagt het neutrale België om doorgang (Von Schlieffenplan). België weigert.
      • 4 augustus » Eerste Wereldoorlog: Duitse troepen vallen België binnen, waardoor het Verenigd Koninkrijk de oorlog verklaart aan Duitsland.
      • 12 augustus » Slag der Zilveren Helmen, in Halen. Voor de laatste keer in Europa vindt een cavaleriecharge plaats. Er vallen 140 Belgische en 160 Duitse soldaten. De Belgen winnen en verschansen zich te Diest.
      • 23 augustus » Slag bij Bergen, een eerste contact tussen de Duitsers en de Britten als onderdeel van Slag der Grenzen.
      • 1 november » Bisschopswijding van Petrus Hopmans, Nederlands bisschop van Breda.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1911 » Yoshio Kodama, Japans crimineel en oorlogsmisdadiger († 1984)
    • 1913 » Jan Willem Hees, Nederlands marineofficier en acteur (overleden 1989
    • 1914 » Alphons Gaalman, Nederlands organist, pianist, componist en dirigent († 1986)
    • 1914 » Sándor Képíró, Hongaars oorlogsmisdaadverdachte († 2011)
    • 1918 » Mariano Mores, Argentijns componist, dirigent en pianist († 2016)
    • 1919 » Jack Palance, Amerikaans acteur († 2006)

    Over de familienaam Wijngaard


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Middendorp, "Stamboom Simmers uit Zierikzee en Stavenisse in Zeeland ", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-simmers/I49227.php : benaderd 22 januari 2026), "Artur Wijngaard (1914-)".