Stamboom Simmers uit Zierikzee en Stavenisse in Zeeland » Cornelia Maria van Dijke

Persoonlijke gegevens Cornelia Maria van Dijke 


    Gezin van Cornelia Maria van Dijke

    Zij is getrouwd met Jan Moerland.

    Zij zijn getrouwd.Bron 1

    Jan Moerland ,boerenknecht, geboren te Stavenisse op 2 december 1785, gedoopt aldaar op 4 december 1785, overleden aldaar op 24 september 1846. XBuitenechtelijke relatie.

    HuwelijkHij was gehuwd (1) met Cornelia Maria van DIJKE, dochter van van Dijke en N.N. Hij is in ondertrouw gegaan te Sint-Maartensdijk op 1 september 1809 (2) met Maria Jasperse, geboren te Sint-Maartensdijk op 2 september 1786, overleden te Stavenisse op 10 oktober 1871, dochter van Marinus Jasperse en Adriaantje de Jonge., civil

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Maria van Dijke?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Bronnen

    1. www.daan-online.com/stamboom

    Over de familienaam Van Dijke


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Middendorp, "Stamboom Simmers uit Zierikzee en Stavenisse in Zeeland ", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-simmers/I43376.php : benaderd 2 maart 2026), "Cornelia Maria van Dijke".