Stamboom Simmers uit Zierikzee en Stavenisse in Zeeland » Louwerina van der Stolpe

Persoonlijke gegevens Louwerina van der Stolpe 


    Gezin van Louwerina van der Stolpe

    Zij is getrouwd met Bartel Goudzwaard.

    Zij zijn getrouwd

    civil

    Kind(eren):

    1. Christiaan Goudzwaard  1836-1924 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Louwerina van der Stolpe?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Louwerina van der Stolpe

    Louwerina van der Stolpe
    ????-



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van der Stolpe


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Middendorp, "Stamboom Simmers uit Zierikzee en Stavenisse in Zeeland ", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-simmers/I42664.php : benaderd 24 januari 2026), "Louwerina van der Stolpe".