Stamboom Simmers uit Zierikzee en Stavenisse in Zeeland » Arnaud Herman Eduard van der Does de Bije (Jhr.) (1873-1935)

Persoonlijke gegevens Arnaud Herman Eduard van der Does de Bije (Jhr.) 


Gezin van Arnaud Herman Eduard van der Does de Bije (Jhr.)

Hij is getrouwd met Francina (Tine) Walther.

Zij zijn getrouwd op 5 april 1919 te 's-Gravenhage, hij was toen 46 jaar oud.

http://gw1.geneanet.org/index.php3?b=gwalther⟨=fr;p=francina;n=walther

Francina Walther, Née le 3 août 1894 - 's-Gravenhage
D√©c√©d√©e le 3 janvier 1983 - 's-Gravenhage , à l'√¢ge de 88 ans

Parents
Andries Walther 1862-1902
Francina Simmers 1865-1957

Mariée le 5 avril 1919, 's-Gravenhage, avec Jonkheer Arnoud Herman Eduard van der Does de Bije 1873-1935
Mariée le 17 juin 1938, 's-Gravenhage, avec Anton Hendrik Rombouts 1901

-----
http://gw.geneanet.org/index.php3?b=gerverdinck⟨=fr;p=francina;n=walther

H Jhr. Arnaud Herman Eduard VAN DER DOES DE BYE
État civil État civil

* Né le 13 mars 1873 - Tanjoeng Pinang
* D√©c√©d√© le 15 novembre 1935 - Bandoeng , à l'√¢ge de 62 ans
* Civiel ingenieur, Hoofdingenieur Rijkswaterstaat, Lid Gewestelijke Raad van Soerabaja

Parents Parents

* Jhr. Arnout Herman (Eduard) VAN DER DOES DE BIJE 1841-1924
* Josephine Maria Charlotte VAN ANGELBEEK 1849-1936

* Marié le 5 avril 1919, 's Gravenhage, avec Francina WALTHER 1894-1983

Frères ...

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arnaud Herman Eduard van der Does de Bije (Jhr.)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Arnaud Herman Eduard van der Does de Bije (Jhr.)

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Arnaud Herman Eduard van der Does de Bije (Jhr.)

Arnaud Herman Eduard van der Does de Bije (Jhr.)
1873-1935

1919

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. http://gw.geneanet.org/index.php3?b=gerverdinck⟨=fr;p=jhr.+arnaud+herman+eduard;n=van+der+does+de+bye

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 maart 1873 lag rond de 1,6 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 81%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
    • In het jaar 1873: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Japan gaat over op de gregoriaanse kalender.
      • 2 februari » Bisschopswijding van Edmond Dumont, 97-ste bisschop van het bisdom Doornik.
      • 4 maart » Ulysses S. Grant wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
      • 26 maart » Nederland stelt de sultan van Atjeh een ultimatum, zie Atjehoorlog.
      • 1 april » Het Britse stoomschip Atlantic zinkt voor de kust van Nova Scotia, 547 mensen komen om.
      • 20 mei » Levi Strauss en Jacob Davis krijgen patent op de spijkerbroek.
    • De temperatuur op 5 april 1919 lag tussen -3,5 °C en 13,3 °C en was gemiddeld 6,2 °C. Er was 9,4 uur zonneschijn (71%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
      • 25 januari » De Volkenbond wordt opgericht.
      • 23 februari » Benito Mussolini richt in Rome zijn fascistische partij op.
      • 30 mei » Viering van het 300-jarig bestaan van de stad Batavia. Koningin Wilhelmina legt een krans bij het standbeeld van Jan Pieterszoon Coen in Hoorn
      • 10 september » Oostenrijk en de geallieerden tekenen een verdrag waarin de onafhankelijkheid van Polen, Hongarije, Tsjecho-Slowakije en Joegoslavië wordt erkend.
      • 7 oktober » De Nederlandse luchtvaartmaatschappij KLM wordt opgericht en is daarmee de oudst bestaande luchtvaartmaatschappij van de wereld.
      • 21 december » In Katowice wordt de Poolse voetbalbond (PZPN) opgericht.
    • De temperatuur op 15 november 1935 lag tussen 1,5 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 7,1 uur zonneschijn (80%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 2 februari » De leugendetector wordt voor het eerst getest. Leonard Keeler doet het experiment in Wisconsin.
      • 16 maart » Adolf Hitler geeft opdracht tot herbewapening van Duitsland, in strijd met het Verdrag van Versailles.
      • 19 mei » Hitler opent het eerste stuk Reichsautobahn tussen Frankfurt en Darmstadt.
      • 16 juli » Ingebruikname van de eerste parkeermeters in de Verenigde Staten.
      • 25 november » Het Internationaal Instituut voor Sociale Geschiedenis wordt opgericht.
      • 6 december » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo 2 de Mayo.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van der Does de Bije (Jhr.)


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Middendorp, "Stamboom Simmers uit Zierikzee en Stavenisse in Zeeland ", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-simmers/I41807.php : benaderd 12 maart 2026), "Arnaud Herman Eduard van der Does de Bije (Jhr.) (1873-1935)".