Stamboom Simmers uit Zierikzee en Stavenisse in Zeeland » Kaatje Adriana Simmers (1902-1984)

Persoonlijke gegevens Kaatje Adriana Simmers 


Gezin van Kaatje Adriana Simmers

Zij is getrouwd met Jacobus Marinus (Jacob) Olree.

Toestemming voor het huwelijk is 23 maart 1928 verkregen te Ouwerkerk en Zierikzee.Bron 2

Zij zijn getrouwd op 10 april 1928 te Zierikzee, zij was toen 25 jaar oud.Bron 3

geboorte: Zierikzeesche Nieuwsbode | 23 december 1902 |

Huwelijk Jacob Marinus Olree en Kaatje Adriana Simmers, 10-04-1928

Huwelijksdatum: 10-04-1928
Huwelijksplaats: Zierikzee
Akte no. 14

Bruidegom: Jacob Marinus Olree
Geboorteplaats: Ouwerkerk
Leeftijd: 26
Beroep: Timmerman

Bruid: Kaatje Adriana Simmers
Geboorteplaats: Zierikzee
Leeftijd: 25
Beroep: Zonder

Vader bruidegom: Anthonie Olree
Beroep: Landbouwer
Moeder bruidegom: Maria Slager
Beroep: Zonder
Vader bruid: Cornelis Jacobus Simmers
Beroep: Slager
Moeder bruid: Kaatje van de Zande
Beroep: Zonder

Toegangsnummer: 25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980

http://www.genlog.eu/Genealogy/getperson.php?personID=I011956&tree=Labije

Kaatje Adriana, Simmers 1903 - 1984

Geboren 20 dec 1903 Zierikzee, Zeeland, Nederland [1]
Geslacht Vrouwelijk
Overleden 12 aug 1984 Zierikzee, Zeeland, Nederland [1]
Begraven 16 aug 1984 Zierikzee, Zeeland, Nederland [1]
Persoon-ID I011956 de la ...

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Kaatje Adriana Simmers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Kaatje Adriana Simmers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Provinciale Zeeuwse Courant | 14 augustus 1984 | pagina 8
  2. Zierikzeesche Nieuwsbode | 23 maart 1928 | pagina 2
  3. Zeeuwen Gezocht

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 december 1902 lag tussen 2,1 °C en 8,5 °C en was gemiddeld 5,5 °C. Er was 4,7 uur zonneschijn (61%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Real Madrid wordt opgericht.
    • 13 maart » Voor het eerst wordt een weg met asfalt bestreken, in Monte Carlo. Uitvinder van dat asfalt is de Zwitserse dokter Ernest Guglielminetti.
    • 2 april » Dimitri Spijagin (Russisch minister van Binnenlandse Zaken wordt in Mariinskipaleis vermoordt door een terrorist)
    • 20 mei » Cuba wordt onafhankelijk van de Verenigde Staten.
    • 9 augustus » Eduard VII wordt gekroond als koning van het Verenigd Koninkrijk van Groot-Brittannië en Ierland.
    • 15 november » In Brussel pleegt de Italiaanse anarchist Gennaro Rubino een mislukte aanslag op koning Leopold II.
  • De temperatuur op 10 april 1928 lag tussen 9,0 °C en 19,9 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 2,7 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 19 februari » Canada verslaat Zwitserland met 13-0 in de finaleronde van het olympisch ijshockeytoernooi in St. Moritz, en prolongeert de olympische én de wereldtitel.
    • 28 februari » De Indiase natuurkundige Chandrasekhara Raman ontdekt het naar hem vernoemde ramaneffect.
    • 14 maart » Frank Borman, Amerikaans astronaut
    • 12 juni » Sanatorium Zonnestraal in Hilversum wordt geopend.
    • 18 juni » Amelia Earhart vliegt als eerste vrouw over de Atlantische Oceaan, als passagier.
    • 5 augustus » De eerste marathon van Amsterdam wordt gelopen als onderdeel van de Olympische Zomerspelen 1928.
  • De temperatuur op 12 augustus 1984 lag tussen 14,9 °C en 24,7 °C en was gemiddeld 18,9 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 9,2 uur zonneschijn (62%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1984: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,4 miljoen inwoners.
    • 3 januari » President Habib Bourguiba roept de noodtoestand uit in Tunesië na dagen van ernstige ongeregeldheden vanwege de verdubbeling van de broodprijs.
    • 13 mei » Johan Cruijff neemt afscheid als voetballer. Tijdens de wedstrijd Feyenoord – PEC Zwolle '82 gaat hij 10 minuten voor tijd onder groot applaus van het veld.
    • 22 juli » De Franse wielrenner Laurent Fignon wint voor de tweede keer de Ronde van Frankrijk.
    • 13 oktober » John Lowe gooit de allereerste nine-darter ooit op televisie.
    • 17 oktober » Het Nederlands voetbalelftal begint de WK-kwalificatiereeks met een thuisnederlaag (1-2) tegen Hongarije.
    • 3 december » Er vindt tussen voor- en tegenstanders van Desi Bouterse een vecht- en schietincident plaats in de talkshow van Karel van de Graaf.
  • De temperatuur op 16 augustus 1984 lag tussen 10,9 °C en 23,0 °C en was gemiddeld 17,4 °C. Er was 8,1 uur zonneschijn (55%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1984: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,4 miljoen inwoners.
    • 18 april » In het boksen wordt de Belg Jean-Marc Renard Europees kampioen in het superpluimgewicht.
    • 11 oktober » Kathryn Sullivan is de eerste Amerikaanse vrouw die een ruimtewandeling maakt.
    • 31 oktober » Eerste uitzending "Tussen Kunst & Kitsch"
    • 3 december » Er vindt tussen voor- en tegenstanders van Desi Bouterse een vecht- en schietincident plaats in de talkshow van Karel van de Graaf.
    • 14 december » In Karachi eindigt de Nederlandse hockeyploeg als vierde bij het toernooi om de Champions Trophy.
    • 23 december » Het Nederlands voetbalelftal behaalt de eerste overwinning in de WK-kwalificatiereeks door Cyprus in Nicosia met 1-0 te verslaan. Peter Houtman maakt de enige treffer voor Oranje.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Simmers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Simmers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Simmers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Simmers (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Middendorp, "Stamboom Simmers uit Zierikzee en Stavenisse in Zeeland ", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-simmers/I36324.php : benaderd 18 maart 2026), "Kaatje Adriana Simmers (1902-1984)".