Stamboom Simmers uit Zierikzee en Stavenisse in Zeeland » Eva Schrijver (1876-1943)

Persoonlijke gegevens Eva Schrijver 

  • Zij is geboren in het jaar 1876 in Almelo.
  • Zij is overleden in het jaar 1943, zij was toen 67 jaar oud.
  • Een kind van Wolf Schrijver en Mietje Schaap
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 februari 2021.

Gezin van Eva Schrijver

Zij is getrouwd met Salomon (Jacques) Hartogs.

Zij zijn getrouwd op 25 augustus 1904 te Rotterdam, zij was toen 28 jaar oud.Bron 1

civil

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Eva Schrijver?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Eva Schrijver

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Eva Schrijver


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Newspaper
      Verloofd: EVA¬â€ SCHRIJVER. JACQUES¬â€ HARTOGS¬â€ Jbzn. R'dam, Febr. 1901. Volstrekt eenige en algemeene kennisgeving.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 augustus 1904 lag tussen 6,9 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 9,2 uur zonneschijn (65%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 23 januari » De Noorse plaats Ålesund wordt verwoest door een brand.
      • 9 februari » Frankrijk en Groot-Brittannië sluiten de Entente cordiale.
      • 12 april » De Franse gebroeders Dufaux beproeven met succes het prototype van de helikopter.
      • 31 oktober » Het Nationaal Congres van Brazilië keurt de Wet voor Verplichte Vaccinatie goed, wat de aanleiding is voor de "Vaccinrevolte".
      • 5 november » De Engelse atleet Alfred Shrubb vestigt het werelduurrecord atletiek in Glasgow: in één uur tijd loopt hij 18742 m.
      • 6 november » In de haven van Moerdijk zinkt een houten aak nadat het schip lek is gestoten, 5 opvarenden verdrinken.

    Over de familienaam Schrijver


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Middendorp, "Stamboom Simmers uit Zierikzee en Stavenisse in Zeeland ", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-simmers/I35635.php : benaderd 17 januari 2026), "Eva Schrijver (1876-1943)".