Stamboom Simmers uit Zierikzee en Stavenisse in Zeeland » Emma Rosina Adella Ponse (1900-1979)

Persoonlijke gegevens Emma Rosina Adella Ponse 

  • Zij is geboren op 2 juli 1900.
  • Zij is overleden in het jaar 1979, zij was toen 78 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 3 februari 2021.

Gezin van Emma Rosina Adella Ponse

Zij is getrouwd met Arthur Henri de Vries.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Edith Carmen de Vries  1925-1996 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Emma Rosina Adella Ponse?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Emma Rosina Adella Ponse

Emma Rosina Adella Ponse
1900-1979



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 juli 1900 lag rond de 14,3 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » In Duitsland wordt het Bürgerliches Gesetzbuch van kracht.
    • 14 januari » Première van de opera Tosca van Giacomo Puccini in Rome.
    • 27 februari » Voetbalclub Bayern München wordt opgericht in restaurant Gisela te München Schwabing als een afscheiding van elf leden van voetbalploeg MTV München. Franz John wordt de eerste voorzitter.
    • 19 juli » Opening in Parijs van de eerste Franse metrolijn.
    • 22 augustus » In Tilburg wordt de elfjarige Marietje Kessels vermoord.
    • 4 december » De Nationale Vergadering van Frankrijk verwerpt een plan van de nationalistische generaal Auguste Mercier om het Verenigd Koninkrijk binnen te vallen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1903 » Alec Douglas-Home, Brits politicus († 1995)
  • 1903 » Arthur May, Surinaams politicus († 1979)
  • 1903 » Olaf V, koning van Noorwegen († 1991)
  • 1904 » René Lacoste, Frans tennisser en kledingontwerper († 1996)
  • 1906 » Hans Bethe, Amerikaans natuurkundige († 2005)
  • 1907 » Eppo Doeve, Nederlands ontwerper en kunstenaar († 1981)

Over de familienaam Ponse

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ponse.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ponse.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ponse (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Middendorp, "Stamboom Simmers uit Zierikzee en Stavenisse in Zeeland ", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-simmers/I32264.php : benaderd 25 januari 2026), "Emma Rosina Adella Ponse (1900-1979)".