Stamboom Simmers uit Zierikzee en Stavenisse in Zeeland » Johanna de Roode (1911-> 1955)

Persoonlijke gegevens Johanna de Roode 


Gezin van Johanna de Roode

Zij is getrouwd met Levie (Lion) van Praaga.

Zij zijn getrouwd op 27 september 1933 te Rotterdam, zij was toen 22 jaar oud.

civil

Kind(eren):

  1. Samson (Sonny) van Praaga  ± 1934-> 1955
  2. (Niet openbaar)

  • Het echtpaar heeft gemeenschappelijke voorouders.
  • Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna de Roode?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


    Tijdbalk Johanna de Roode

      Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
    Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna de Roode

Johanna de Roode
1911-> 1955

1933

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 augustus 1911 lag tussen 8,9 °C en 23,3 °C en was gemiddeld 17,0 °C. Er was 10,0 uur zonneschijn (69%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 15 maart » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub FK Austria Wien.
      • 8 april » In Leiden ontdekt Heike Kamerlingh Onnes supergeleiding.
      • 22 mei » In de Duitse havenstad Kiel loopt de Kaiser van stapel, het eerste turbine-lijnschip ter wereld.
      • 24 mei » In Nederland wordt de eerste vogel van een vogelringetje voorzien.
      • 24 oktober » Tijdens de Italiaans-Turkse Oorlog is de Nieuport van kapitein-vlieger Carlos Piazza het eerste vliegtuig in de geschiedenis dat werd beschoten.
      • 27 november » Paus Pius X creëert 19 nieuwe kardinalen, onder wie de Nederlandse Redemptorist pater Willem Marinus van Rossum.
    • De temperatuur op 27 september 1933 lag tussen 12,5 °C en 22,8 °C en was gemiddeld 16,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 5,2 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
      • 30 januari » Adolf Hitler wordt ingezworen als Kanselier van Duitsland.
      • 2 maart » King Kong gaat in New York in première
      • 4 maart » Franklin Delano Roosevelt wordt beëdigd als 32e president van de Verenigde Staten. In zijn acceptatie verwijst hij naar de Grote Depressie, met zijn "We have nothing to fear, but fear itself" toespraak.
      • 30 juni » Een massale demonstratie in Antwerpen tegen oorlog en fascisme.
      • 1 september » Oprichting Eindhovense hockeyclub Oranje Zwart.
      • 16 november » De Verenigde Staten knopen diplomatieke banden aan met de Sovjet-Unie
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De Roode

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Roode.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Roode.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Roode (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Middendorp, "Stamboom Simmers uit Zierikzee en Stavenisse in Zeeland ", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-simmers/I11952.php : benaderd 22 januari 2026), "Johanna de Roode (1911-> 1955)".