Stamboom Servaes, Maastricht/Venlo/Straelen/Neuss/Düsseldorf » Helena "Leen" Servaes (1909-2004)

Persoonlijke gegevens Helena "Leen" Servaes 

  • Roepnaam is Leen.
  • Zij is geboren op 10 september 1909 in Maastricht, Limburg, Nederland.Bron 1
    Geboorte op 10 september 1909 te Maastricht
    =
    Vader
    Joannes Andreas Hubertus Servaes
    Moeder
    Margaretha van der Beesen
    =
    Kind (vrouwelijk)
    Helena Servaes, geboren op 10 september 1909 te Maastricht
    =
    Bronvermelding
    Historisch Centrum Limburg, BS Geboorte; Burgerlijke Stand in Limburg, Maastricht, archief 12.059, inventaris­num­mer 69, 11 september 1909, aktenummer 872
  • Registratie van geboorte op 11 september 1909.Bron 1
  • Feit: (vermelding) Bevolkingsregister.Bron 2
    Geregistreerde: Ludovicus Leonardus Hubertus Servaes
    Geboorteplaats: Maastricht
    Geboortedatum: donderdag 12 januari 1911

    Geregistreerde: Joannes Andreas Hubertus Servaes
    Geboorteplaats: Maastricht
    Geboortedatum: dinsdag 26 juni 1866

    Geregistreerde: Maria Anna Servaes
    Geboorteplaats: Maastricht
    Geboortedatum: zondag 29 december 1907

    Geregistreerde: Peter Servaes
    Geboorteplaats: Maastricht
    Geboortedatum: donderdag 26 april 1906

    Geregistreerde: Wilhelmina Servaes
    Geboorteplaats: Maastricht
    Geboortedatum: zondag 7 augustus 1904

    Geregistreerde: Theresia Josephina Servaes
    Geboorteplaats: Maastricht
    Geboortedatum: woensdag 25 maart 1903

    Geregistreerde: Maria Elisabeth Servaes
    Geboorteplaats: Maastricht
    Geboortedatum: vrijdag 14 februari 1902

    Geregistreerde: Gertrudis Servaes
    Geboorteplaats: Maastricht
    Geboortedatum: zaterdag 13 januari 1900

    Geregistreerde: Petrus Servaes
    Geboorteplaats: Maastricht
    Geboortedatum: zondag 27 november 1898

    Geregistreerde: Hubertus Servaes
    Geboorteplaats: Maastricht
    Geboortedatum: dinsdag 1 december 1896

    Geregistreerde: Anna Servaes
    Geboorteplaats: Maastricht
    Geboortedatum: zaterdag 22 september 1894

    Geregistreerde: Hubertus Servaes
    Geboorteplaats: Maastricht
    Geboortedatum: vrijdag 28 juli 1893

    Geregistreerde: Elisabeth Servaes
    Geboorteplaats: Maastricht
    Geboortedatum: zondag 3 april 1892

    Geregistreerde: Margaretha van der Beesen
    Geboorteplaats: Maastricht
    Geboortedatum: maandag 13 juli 1868

    Geregistreerde: Helena Servaes
    Geboorteplaats: Maastricht
    Geboortedatum: vrijdag 10 september 1909

    Gebeurtenis: Registratie
    Datum: 1890
    Gebeurtenisplaats: Maastricht
  • Zij is overleden op 12 april 2004 in Maastricht, Limburg, Nederland, zij was toen 94 jaar oud.Bron 3
    Informatie Online begraafplaatsen
    =
    Naam Geboren Overleden Leeftijd Partner
    Jan Hoofs 28-06-1911 27-02-1972 60 Servaes
    Helena Servaes 10-09-1909 12-04-2004 94 Hoofs
    =
    Begraafplaats:
    Begraafplaats en Belgisch Erehof, Tongerseweg 292, Maastricht
    Graf id-nummer: 812211
    Begraafplaatsnr.: 1381
    (Plaats)aanduiding: B0754
    =
    Bronvermelding:
    https://www.online-begraafplaatsen.nl/graf/812211/1218906
  • Zij is begraven in Maastricht Tongerseweg, Maastricht, Limburg, Netherlands.Bron 4
  • Een kind van Joannes Andreas Hubertus Servaes en Margaretha van der Beesen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 december 2024.

Gezin van Helena "Leen" Servaes

Zij is getrouwd met Johannes Hubertus Hoofs.

Zij zijn getrouwd op 18 juni 1935 te Maastricht, Limburg, Nederland, zij was toen 25 jaar oud.Bron 5

Huwelijk op 18 juni 1935 te Maastricht
=
Vader van de bruidegom
Johannes Hubertus Hoofs, ijzerbewerker van beroep
Moeder van de bruidegom
Gertrudis Bastian, zonder beroep
=
Bruidegom
Johannes Hubertus Hoofs, geboren te Maastricht, 23 jaar oud, papierwerker van beroep
Bruid
Helena Servaes, geboren te Maastricht, 25 jaar oud, zonder beroep
=
Vader van de bruid
Joannes Andreas Hubertus Servaes, zonder beroep
Moeder van de bruid
Margaretha van der Beesen, zonder beroep
=
Bronvermelding
Historisch Centrum Limburg, BS Huwelijk; Burgerlijke Stand in Limburg, Maastricht, archief 12.059, inventaris­num­mer 228, 18 juni 1935, aktenummer 240

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Helena "Leen" Servaes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Helena "Leen" Servaes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Helena Servaes


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Helena "Leen" Servaes



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Historisch Centrum Limburg, BS Geboorte; Burgerlijke Stand in Limburg, Maastricht, archief 12.059, inventaris­num­mer 69, 11 september 1909, aktenummer 872
    2. https://www.wiewaswie.nl/personen-zoeken/zoeken/document/a2apersonid/575159222/srcid/49467204/oid/36
    3. https://www.wiewaswie.nl/personen-zoeken/zoeken/document/a2apersonid/592557965/srcid/35759876/oid/36
    4. https://www.online-begraafplaatsen.nl/graf/812211/1218906
    5. https://www.wiewaswie.nl/personen-zoeken/zoeken/document/a2apersonid/401675804/srcid/35666151/oid/36

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 september 1909 lag tussen 9,7 °C en 21,3 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 6,8 uur zonneschijn (52%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
      • 2 februari » In de Franse krant Le Figaro publiceert de Italiaanse schrijver Filippo Tommasso Marinetti zijn futuristisch manifest: een loflied op de dynamiek van het machinetijdperk.
      • 17 maart » Aanvaring tussen Duits en Noors schip bij de ingang van de Nieuwe Waterweg, acht doden.
      • 1 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SK Sturm Graz.
      • 25 juli » Louis Blériot vliegt als eerste Het Kanaal over.
      • 29 juli » In Barcelona wordt op bloedige wijze de Tragische week beëindigd, een opstand tegen de mobilisatie van het leger.
      • 23 december » Albert I van België wordt koning.
    • De temperatuur op 18 juni 1935 lag tussen 9,7 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 2,3 mm neerslag gedurende 5,3 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 20 februari » De Noorse onderzoekster Caroline Mikkelsen betreedt als eerste vrouw het zuidpoolgebied.
      • 16 maart » Adolf Hitler geeft opdracht tot herbewapening van Duitsland, in strijd met het Verdrag van Versailles.
      • 28 juni » Eerste kristallisatie van een virus door Wendell Meredith Stanley.
      • 12 augustus » Benoeming van de Italiaan Paolo Giobbe tot internuntius in Nederland.
      • 12 november » De eerste lobotomie wordt uitgevoerd, in Lissabon.
      • 6 december » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo 2 de Mayo.
    • De temperatuur op 12 april 2004 lag tussen -1,2 °C en 14,3 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was 8,5 uur zonneschijn (62%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2004: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 20 februari » Nederland - Albert Heijn haalt een deel van haar 'salmonella-vrije' kip terug omdat deze volgens een test van het Algemeen Dagblad toch salmonella blijkt te bevatten.
      • 2 maart » Bij een zelfmoordaanslag tijdens een sjiitisch bijeenkomst in Quetta in Pakistan vallen 44 doden.
      • 31 maart » Zwemster Lisbeth Lenton scherpt in Sydney het wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 53,66. De mondiale toptijd was sinds 2000 met 53,77 in handen van Inge de Bruijn.
      • 24 april » Trouwdag van prins Friso en Mabel Wisse Smit. Omdat er geen toestemmingwet werd ingediend, is Johan Friso geen lid meer van het Koninklijk huis.
      • 4 juli » Griekenland wint het EK voetbal in Portugal door Portugal in Lissabon met 1-0 te verslaan.
      • 26 september » Formule 1-coureur Rubens Barrichello wint de allereerste Grand Prix van Sjanghai.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Servaes

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Servaes.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Servaes.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Servaes (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    A.R. Servaes, "Stamboom Servaes, Maastricht/Venlo/Straelen/Neuss/Düsseldorf", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-servaes/I785.php : benaderd 29 december 2025), "Helena "Leen" Servaes (1909-2004)".