De temperatuur op 5 juni 1935 lag tussen 10,2 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 6,2 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Er was 4,1 uur zonneschijn (25%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
20 februari » De Noorse onderzoekster Caroline Mikkelsen betreedt als eerste vrouw het zuidpoolgebied.
2 maart » Koning Rama VII van Thailand treedt af ten gunste van zijn neef Rama VIII.
21 maart » Perzië wordt hernoemd tot Iran.
15 september » In Duitsland worden de Neurenberger wetten ingevoerd door de nazi's.
31 oktober » Afschaffing van de vlag van Pruisen door de nazi's
12 november » De eerste lobotomie wordt uitgevoerd, in Lissabon.
Trouwdag 11 juni 1959
De temperatuur op 11 juni 1959 lag tussen 4,7 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 11,5 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 12,8 uur zonneschijn (77%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: B. Schraa, "Stamboom Schraa", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schraa/I506.php : benaderd 28 februari 2026), "Harmpje Hendrika Christina Schraa (1935-2019)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.