Stamboom Schols » Hendrikus van der Sangen (1875-????)

Persoonlijke gegevens Hendrikus van der Sangen 


Gezin van Hendrikus van der Sangen

(1) Hij is getrouwd met Johanna van Aarle.

Toestemming voor het huwelijk is 8 augustus 1912 verkregen te Schijndel (Schijndel) (Noord Brabant).Bron 2

Zij zijn getrouwd op 8 augustus 1912 te Schijndel (Schijndel) (Noord Brabant), hij was toen 36 jaar oud.Bron 3


(2) Hij is getrouwd met Wilhelmina van Esch.

Zij zijn getrouwd op 21 juni 1926 te Sint Michielsgestel (Berlicum) (Noord Brabant), hij was toen 50 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrikus van der Sangen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrikus van der Sangen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrikus van der Sangen

Hendrikus van der Sangen
1875-????

(1) 1912
(2) 1926

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. http://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-de-ven-orthen/I30927.php
  2. Brabants Historisch Informatie Centrum
  3. Huwelijksakte Toeg.nr. 550.144 Inv.nr. 3894 Aktenr. 31

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 oktober 1875 lag rond de 10,8 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 15 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1875: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 30 april » Inwijding van Begraafplaats Sint Barbara in Utrecht.
    • 20 mei » De Meterconventie wordt getekend.
    • 25 augustus » Als eerste zwemt Matthew Webb Het Kanaal over.
    • 8 september » Oprichting van het Gezelschap van het Goddelijk Woord door de Duitse priester Arnold Janssen.
    • 23 september » William Bonney ("Billy the Kid") wordt voor de eerste keer gearresteerd.
    • 13 oktober » In Deventer wordt de sportclub Utile Dulci opgericht, tegenwoordig de oudste nog bestaande veldsportvereniging van Nederland.
  • De temperatuur op 21 juni 1926 lag tussen 14,5 °C en 19,4 °C en was gemiddeld 16,9 °C. Er was 0,5 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
    • 19 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Sogndal Idrettslag, het latere Sogndal Fotball.
    • 18 april » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Club 9 de Octubre.
    • 29 mei » De Nederlandse publieke omroep VPRO wordt opgericht.
    • 7 juni » De Catalaanse architect Antoni Gaudí wordt aangereden door een tram in zijn woonplaats Barcelona. Hij sterft enkele dagen later.
    • 22 augustus » In Zuid-Afrika wordt goud ontdekt.
    • 26 september » In Oslo wordt het Ullevaal Stadion geopend.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Sangen


De publicatie Stamboom Schols is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Huub Schols, "Stamboom Schols", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schols/I62696.php : benaderd 3 februari 2026), "Hendrikus van der Sangen (1875-????)".